FOX TV'nin Son Yaz Efsanesi Devam Edecek! Üstelik Şimdiden Rekorlar Kırdı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Son yaz dizisi final yapmıştı. Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan ve Ali Atay'ın başrollerindeki Son Yaz dizisi macerasına ise bakın nerede devam ediyor. İşte detaylar...

FOX TV'nin Son Yaz Efsanesi Devam Edecek! Üstelik Şimdiden Rekorlar Kırdı
Yayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2021 19:00

FOX TV'nin geçtiğimiz haftalarda final yapan dizisi Son Yaz, tekrardan ekranlara gelecek. Üstelik yeni kanalı da belli oldu.

Geçtiğimiz haftalarda final yaparak ekranlara veda eden Son Yaz dizisi toplamda 26 bölüm yayınlandı. İlk sezon başrollerde Funda Eryiğit, Alperen Durmaz, Hafzanur Sancaktepe ve Ali Atay yer almıştı. Ancak ikinci sezonda Funda Eryiğit'in olmaması reytingleri olumsuz etkilemişti. İkinci sezonu sadece 5 bölüm süren Son Yaz, yayından kaldırılmıştı.

Ancak bu duruma dizi hayranları adeta çıldırdı. Sosyal medya platformlarında yapılan kampanyalar ve eleştiriler karşılıksız kaldı. Fakat kanal yönetimi kararından dönmedi. Son Yaz dizisi final yaptı ama adı dünyaya yayıldı.

FOX TV'nin sevilen ama ekran ömrü kısa süren dizisi Son Yaz, Latin Amerika'nın en meşhur televizyon yayıncısı Globo Grup tarafından satın alındı. Globo Grup bünyesinde yer alan paralı dijital platform olan Globoplay'de yayınlanacak. Türk dizileri ile dikkat çeken platformda dizi Portekizce dilinde yayınlanacak.

Son Yaz dizisinin yanı sıra Globo Grup'un Bir Zamanlar Çukurova, Ramo, Kalp Atışı, Maraşlı ve Leke dizisini de satın aldığı biliniyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port