FOX TV'nin Misafir Dizisinde beklenmedik gelişme! Herkes Tedirgin Oldu

FOX TV ekranlarında henüz ilk bölümü yayınlanan, Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın başrollerindeki Misafir dizisinin reytinglerde ne yapacağı merak ediliyor. FOX'da peş peşe final yapan diziler seyirciyi tedirgin ediyor.

FOX TV'nin Misafir Dizisinde beklenmedik gelişme! Herkes Tedirgin Oldu
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2021 18:35

Herkesin merakla beklediği FOX TV'nin yeni dizisi Misafir ilk bölümü ile 11 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Başrollerini uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay yer alıyor.

Son zamanlarda yüksek reyting oranlarını yakalamayan FOX TV'nin yeni dizisi Misafir ilk bölümü ile umut vadetti.

Perşembe gününün reyting savaşında birinci elden bırakmayan Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova ve Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'na rakip olan FOX TV'nin yeni dizisi Misafir hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi ile dikkat çekti.

Evlendikten ve anne olduktan sonra uzun süredir ekranlarda görmediğimiz, güzelliği ve oyunculuğu ile dünyada tanınan bir isim olan Hazal Kaya, romantik komedi dizilerin aranan ismi Buğra Gülsoy ve yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay'ın yer aldığı dizi ilk bölümü ile kanalı ne sevindirdi ne de üzdü.

Misafir, ilk bölümü ile tüm kişilerde günü 12. sırada, AB'de 6. sırada, ABC1'de ise 10. sırada tamamladı. Ortalama oranları yakalayan dizinin seyirci kitlesini ikinci bölüm belirleyecek. Ancak ilk üç bölümün ne kadar önemli olduğunu gördüğümüz dizi sektöründe, gelecek haftalarda dizinin akıbeti için neler yaşanacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Merakla beklenen Misafir'in 2. bölüm ilk fragmanı da yayınlandı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port