FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar Finale Koşuyor! Kötü haberler geldi

FOX TV ekranında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi iyi başlamıştı. Ancak senaristlerin hataları nedeniyle erken finale koşuyor..

FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar Finale Koşuyor! Kötü haberler geldi
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2021 22:05

6 Bölümdür FOX TV ekranında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi yayınlanan her bölümüyle reytinglerini artırması gerekirken senaristlerin hatası nedeniyle kan kaybetmeye devam ediyor.

Büyük bir hata yapıp hikayeyi çok hızlı ilerlettikleri yetmezmiş gibi bu kez de Gülfem ve Davut'un arasına Ali Gedik saçmalığını soktular.

Gerçek hayatta olması pek mümkün görünmeyen sahnelerle seyirciyi adeta çileden çıkardılar.

Ali Gedik'i destekleyen ifade vermesi ise Gülfem'in şaşkınlık yaratan başka bir gelişme oldu. Davut'u deliler gibi seven Gülfem genellikle dürüst kimliğiyle bilinen bir kişilikti. Ancak babasının katil olduğunu bilmesine rağmen bunu saklamayı seçti.

Dizideki bir başka saçmalıksa Davut'un kardeşi Celal karakteriyle ilgili. Celal özür dileyerek Davut'a kendisini affettiriyor. Pişman oluyor. Sonrasında ise Davut ve Kasapoğlu'nu Ali Gedik'e satıyor.

Hikayeye heyecan katmak uğruna Davut ve Gülfem'i ayırma yolunu tercih eden senaristler hikayeyi eski haline getirmezlerse çok değil 13 bölüm bile olmadan bu harika dizi final yapabilir.

Dizi ilk duyurulduğunda FOX TV'nin en yüksek bütçeli dizilerinden biri olarak gösteriliyordu. Şimdilerde ise reytinglerde düşüş yaşanıyor.

RESMİ NİKAH SKANDALI

Öte yandan Kanunsuz Topraklar dizisinin 6.bölüm fragmanı da geldi. Yayınlanan fragmanda Ali Gedik'in Gülfem'i nikah kıymaya zorlayacağı görülüyor..