FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar dizisiyle ilgili son kararı belli oldu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi bu hafta yayınlanmamıştı. Dizinin yeni bölümüyle ilgili alınan son karar belli oldu! Esra Bilgiç ile Uğur Güneş hayranları bu karara çok sevindi

FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar dizisiyle ilgili son kararı belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 12 Kasım 2021 22:07

Kanunsuz Topraklar dizisi özellikle emekçi kesimin ilk bölümlerde çok sevdiği bir diziydi. Maden işçilerinin hayatını da konu edinen dizi kısa sürede ilgi görmüştü. Ancak ilk bölümden sonra Uğur Güneş'in canlandırdığı Davut karakteri nefret edilesi bir karaktere dönüştürüldü.

Madenden kömür çalıp satan, ajanlığa soyunan bununla da kalmayıp kardeşi Eyüp'ün ahlaksızlığını bir türlü çözemeyen birine dönüştürüldü.

Gülfem'in saf ve temiz aşkı ise onu bir cinayeti dahi saklayacak kadar kötü kalpli birine dönüştürdü.

Bir yandan Ali Gedik'in zırvalıkları bir yandan Malik'in oyunları diziyi takip edenlerin adeta diziden kaçmasına neden oldu. Reytingler çakılma noktasına gelince FOX TV ne yapacağını şaşırdı.

Kanalın en yüksek bütçeli dizilerinden biri olan Kanunsuz Topraklar dizisine hareket katacak yeni adımların atılması için FOX TV yönetimi 1 haftalık ara verildi.


Televizyon gazetesinin derlediği habere göre Esra Bilgiç ile Uğur Güneş ikilisinin başrolünde yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinde önemli değişimler yaşandı.

AYRILIKLAR VAR

Dizinin yönetmeni Faruk Teber ayrıldı ve yerine de görevi Cevdet Mercan an itibariyle devraldı. Yaşanan bu değişiklik sonrasında FOX TV'de yayınlanan Kanunsuz Topraklar adlı Dizinin hikayesine ve atmosferine yönelik bazı düzenlemeler de yapılması beklentisi oluştu.

Edinilen bilgiye göre Geçtiğimiz hafta yönetmen Cevdet Mercan’ın yeni değişiklikler yapabilmesi için sete yapım şirketi tarafından 4 gün ara verildi. Bu durum oyunculara da bildirildi onlarda kısa bir tatil yaptılar. Bu nedenle Çekimler yapılamadı ve Kanunsuz Topraklar dizisinin 7.bölümü ekrana gelmedi.

Bu duruma oldukça şaşıran dizinin hayranları yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını çok merak ediyorlardı.

FOX TV'den yapılan açıklamada Kanunsuz Topraklar dizisinin 17 Kasım 2021 tarihinde ekranda olacağı duyuruldu.

YENİ OYUNCULAR GELECEK

Öte yandan Kanunsuz Topraklar dizisindeki düşüşün durması için diziye yeni ünlü oyuncuların dahil olacağı konuşuluyor. Bir yandan aşk bir yandan dramın hakim sürdüğü dizi ikinci bölümden sonra düşüş sürecine girmişti. Yeni bölümde yaşanacak olanlar çok merak edilirken asıl büyük değişimin 8.bölüm itibariyle gerçekleşeceği konuşuluyor. Kanalın diziye 13 bölümlük bir süre tanıdığı eğer 13.bölümde de reytinglerde bir yükselme olmaması durumunda final yapacağı konuşuluyor.