FOX TV'nin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Yeni Karar Sert Oldu!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey Adlı diziyle ilgili alınan yeni karar seyirciyi şaşkına uğratacak türden oldu. Sevilen dizide beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam edecek. İşte detaylar...

FOX TV'nin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Yeni Karar Sert Oldu!
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2021 19:55

FOX TV ekranlarından yayınlamaya başlayan, başrollerinde Sumru Yavrucuk, Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı ve Fırat Altunmeşe'nin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi aldığı iyi reytinglerle ön plana çıktı.

Özellikle kadın izleyicileri ekran başına kilitleyen Evlilik Hakkında Her Şey, BBC dizisi olan 'The Split'in uyarlaması olarak FOX TV ekranlarında salı akşamları izleyici ile buluşuyor. Henüz yayın hayatına yeni başlamış olan dizi, yayınlandığı ilk günden itibaren aldığı iyi reyting sonuçları ile yoluna sağlam adımlarla devam ediyor.

Yeni sezondan en iyi çıkış yapan projelerden biri sayılan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 4. bölümü ile izleyicileri şaşırtacak. Dizi senaristleri ilk bölümden itibaren, dizisinin etkili olması için oldukça güçlü sahneler yazmaya karar vermiş olacak ki bu karar gereği her bölümde izleyicileri şaşkına çevirecek gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Evlilik, boşanma ve kadınların yaşadıkları zorluklara dikkat çeken dizide, her olayın iç yüzünü detaylıca verilmesi ve sert sahnelerin olması izleyicilerin diziye yönelik heyecanını artırdı.

Yarın akşam yayınlanacak yeni bölümde, Sanem'in eniştesi Sergen'e yönelik imalı sözleri aile içinde çıkacak yeni bir krizin habercisi olacak. Öte yandan Sanem'in 'bitti artık' sözleri, mutlu aile tablosunun altından büyük ihanetlerin çıkacağına işaret ediyor.

12 Ekim Salı günü yayınlanacak 4. bölümün 2. fragmanından izlediğimiz sahneler ve Sanem'in sert çıkışı izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gibi duruyor.

İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 4. Bölüm 2. Fragmanı

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port