FOX TV'nin evlilik hakkında her şey dizisinde Azra depresyona giriyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik hakkında her şey dizisi yoluna 8.bölümüyle devam edecek. Gökçe Bahadır'ın hayat verdiği Azra karakteri büyük bir depresyon yaşayacak..

FOX TV'nin evlilik hakkında her şey dizisinde Azra depresyona giriyor
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2021 14:45

Salı günleri FOX TV ekranında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde hikaye işte şimdi yeni başlıyor. İlk 7 bölümde farklı karakterleri işleyen Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 8.bölüm itibariyle başrol Gökçe Bahadır'ın canlandırdığı Azra karakterine odaklanmış olacak.

7.Bölümde Azra'nın Sergen'den boşanma kararı aldığını izlemişti seyirciler. Sergen'i oyuna getiren Azra ona boşanma evraklarını imzalatmıştı.

8.bölümden ayrıntılarda belli oldu. Evin anahtarını değiştiren Azra'ya Sergen ateş püskürdü. Evimin anahtarını nasıl değiştirirsin diyerek sitem etti.

Yıldırım'ın yanında olan Azra ise , Sergen'i tersledi. Tartışmaya dahil olan Yıldırım'a Sergen sen kim oluyorsun diye çıkışınca Sergen şok edici bir cevap veriyor..

Azra'nın boşanma avukatı olduğunu açıklıyor..

Fragmandaki bir başka ayrıntı da ise Sergen savaş istiyorsanız savaşacağız diyerek meydan okuyor.

Azra'nın yaşadığı duygusal anlar yüzündeki çöküntüyü iyiden iyiye hissettiriyor. Dizinin yeni bölümünde daha çok duygusal ve dram yüklü sahneler izlenecek.

Azra annesinin yanına giderek herkesin hata yapabileceğini söyleyerek hata yaptığını da belirtiyor. Annesi Çolpan hanım ise Azra'ya sarılarak onu teselli ediyor.

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 8.yeni bölümüyle 9 Kasım 2021 tarihinde FOX TV ekranında akşam 20.00'de yayınlanacak