FOX TV'nin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Beklenmedik Ayrılık

Gökçe Bahadır ve Yiğit Kirazcı'nın başrollerindeki FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde başrol kadrosunda ayrılık yaşanacağı iddia edildi.

FOX TV'nin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Beklenmedik Ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2021 07:47

Gökçe Bahadır ve Yiğit Kirazcı'nın başarılı uyumuyla ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 9.bölümüyle dün ekrana geldi.

Dizinin bu bölümünde de seyirciler adeta diziyi büyük bir keyifle izlediler. Masumlar Apartmanı dizisiyle reytinglerde yarışır hale gelen diziyi genel olarak kadın izleyiciler takip ediyor.

9.Bölümde Sergen'in sorunlu sevgilisi Azra'nın çocuklarına kafayı takmış durumda. Azra ve Sergen'in küçük oğlunu resmen kaçırdı. Azra ile final sahnesinde karşılaşan Jale'nin kaçıp kaçmayacağı ise henüz bilinmiyor. Bu ayrıntılar 10.bölümde ortaya çıkacak.

Azra ve Sergen arasındaki soğukluk ise artarak devam ediyor.

Fakat dizide beklenmedik bir gelişme daha var. Çolpan Cevher dizide Yiğit Kirazcı'nın canlandırmış olduğu Yıldırım karakteriyle bir anlaşmaya vardı. Bu anlaşma kapsamında Yıldırım'a istediğini verirse Yıldırım'da sözünü tutarak İstanbul'dan ayrılacak.

13.jpg

Çolpan hanım plan doğrultusunda Yıldırım'ın aramış olduğu çocuğa baya bir yaklaştı. Çocuğun tutulmuş olduğu evin alt katını bile kiralamaya kalkıştı. Yıldırım'da bu durumdan epey bir şaşkın.

İşte senaryo gereği Çolpan hanımın o çocuğu bulacağı ve annesine kavuşturacağı konuşuluyor. Ve yine senaryo gereği Yıldırım'ın hukuk bürosuna veda ederek çıkacağı düşünülüyor.

Ancak herkesi derinden sarsan bir bilgi daha var. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde canlandırdığı Yıldırım karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Yiğit Kirazcı'nın başrol kadrosunda olduğu diziden ayrılacağı konuşuluyor.

Hatta Yiğit Kirazcı'nın bu diziden ayrılarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisine geçiş yapacağı bile konuşuluyor. Henüz 38 yaşında olan Yiğit Kirazcı'nın Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisindeki Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz ile bir birlikteliği olduğu da biliniyor.

Bu iddiaların doğru çıkması durumunda Evlilik Hakkında Her Şey dizisini izleyen Yıldırım hayranlarının çok üzüleceği kesin. Zira Yıldırım karakteri dizinin en sevilen karakterlerinden biri..

İlgili Haberler