FOX TV'nin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Gelen Son Haberle Şaşırttı! Beklenmiyordu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Tülin Ece, Yiğit Kirazcı gibi oyuncuların başarılı performansıyla ekrana geliyor. TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisi yakında tahtından olabilir...

FOX TV'nin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Gelen Son Haberle Şaşırttı! Beklenmiyordu
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2021 19:45

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Sumru Yavrucuk, Tülin Ece, Yiğit Kirazcı ve Gökçe Eyüboğlu'nun yer aldığı FOX TV'nin hikayesiyle ön plana çıkan dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, milyonları peşinden sürüklemeye devam ediyor. BBC yapımı The Split dizisinden uyarlama olan Evlilik Hakkında Her Şey, ilk 8 bölümü geride bırakırken hem hikayesiyle hem de reytingleri ile gündemden düşmüyor.

Oyunculukların yanı sıra hikayesinde evliliklerin iç yüzü, ihanet, boşanma süreci ve sonuçlarını anlatan dizinin sıkı bir kadın takipçisi var. Sıkı bir takipçi kitlesi olan Evlilik Hakkında Her Şey'in reyting sonuçları da hem dizi ekibini hem de izleyicileri mutlu etmeye devam ediyor.

Evlilik Hakkında Her Şey, 8. bölümü ile AB ve ABC1 gruplarında gün ikincisi olurken, tüm kişilerde günü beşincilikle tamamladı. Salı akşamlarının reyting savaşında henüz üst sıralara gelemeyen dizi, FOX TV'nin en iyi çıkış yapan dizisi oldu. TRT1'in en çok sevilen dizi Masumlar Apartmanı hala birinciliği elinde tutuyor. Ancak dizide yaşanan karakter sıkıntısı ve hala ağır ilerlemesi seyirci kaybetmesine neden olabilir. Eğer Masumlar Apartmanı seyirci kaybı yaşarsa, günün birincisi Evlilik Hakkında Her Şey olabilir.

Bu sezon iyi hikaye ve oyuncu kadrosu seçmekte zorlanan FOX TV, Yalancılar ve Mumları, Uzak Şehrin Masalı ve Son Yaz dizilerine veda etmişti. Sezona şansız başlayan FOX TV'nin tek umudu Evlilik Hakkında Her Şey. Eğer senaristler heyecan dolu ve gerçekçi hikayelerle yoluna devam ederse, Salı akşamlarının reyting sıralamasında gün birincisi Evlilik Hakkında Her Şey olabilir.

Gelecek haftalarda Salı akşamlarının reyting savaşında neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port