FOX TV'nin Elkızı Dizisinden Kötü Haber.. Daha Yeni Başlamıştı

Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk ve Sedef Avcı'nın bulunduğu FOX TV'nin yeni dizisi Elkızı ilk bölümüyle ekran geldi. Ancak reytingler istenildiği gibi olmadı.

FOX TV'nin Elkızı Dizisinden Kötü Haber.. Daha Yeni Başlamıştı
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2021 20:15

FOX TV'nin yeni dizisi Elkızı ilk bölümü ile önemli bir sınavı geçti. Ancak yine de bekleneni karşılamadı.

Başrollerinde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Fikret Kuşkan ve Perihan Savaş'ın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi Elkızı geçtiğimiz günlerde ilk bölümü ile ekranlara geldi. Kanalın geçen hafta final yapan Son Yaz dizisinden sonra büyük bir reklam ile duyurduğu Elkızı'nın reytinglerde iyi sonuç verip vermeyeceği merak ediliyordu. Ancak beklenen yüksek reyting ilk bölümde gelmedi. Amam yayın hayatına kötü de başlamadı.

DİZİNİN REYTİNG DURUMU NE OLDU?

FOX TV gelen sonuçlarla adeta büyük bir şok yaşamış oldu... İlerleyen bölümlerde reytinglerde herhangi bir artışın yaşanıp yaşanmayacağı ise çok merak ediliyor.

Reyting sonuçlarına göre; dizi tüm kişilerde gün altıncısı oldu. AB'de dördüncü olurken, ABC1'de ise beşinci oldu. AB ve ABC1 gruplarında ortalama bir reyting başarısı elde eden Elkızı, ilk bölümü ile kötü bir başlangıç yapmamış oldu.

Hikayesi geniş bir izleyici kitlesine hitap eden dizisinin 30 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara gelecek ikinci bölümü için beklenti daha yüksek.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port