FOX TV'nin Elkızı Dizisi İçin Kötü Haber! Üste Üste Üzücü Gelişme

FOX TV ekranında yayınlanan Elkızı dizisi final yapacak. Ancak dizinin hayranlarına iki kötü haber birden geldi. İşte ayrıntılar...

FOX TV'nin Elkızı Dizisi İçin Kötü Haber! Üste Üste Üzücü Gelişme
Yayınlanma Tarihi : 31 Aralık 2021 19:32

FOX TV ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı Elkızı dizi için final kararı alındı. Ancak kanal yönetimini aldığı yeni karar ile her şey değişebilir.

Reyting Savaşında Yenildi

Geçtiğimiz Cumartesi akşamı 10. bölümü ile ekranlara gelen Elkızı, yine reytinglerde ortalamanın altında kaldı. Başrollerin yanı sıra Perihan Savaş gibi efsane bir ismin kadrosunda yer aldığı dizi, yayın gününde Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizisi ile girdiği reyting rekabetine yenik düştü. Uzun süredir reytinglerde ortalamanın altında kalan Elkızı için kanal yönetimi uzun süredir kararsızdı. Ancak diğer dizilerin karşısında gerileme göstermeye devam etmesi final kararını kaçınılmaz kıldı.

Elkızı Yayından Kalkmayabilir

Elkızı dizisi için final kararının duyurulmasının ardından bir hayli üzülen izleyicileri sevindirecek bir gelişme yaşandı. 13. bölümde final yaparak ekran ömrünü tamamlayacak olan Elkızı'nın gidişatını değiştirecek bu karar, dizinin ara vermesi oldu. 1 Ocak ve 8 Ocak tarihleri arasında yayınlanamayacak olan Elkızı dizisi yerine 'Maske Kimsin Sen' isimli yarışma programı yayınlanacak.

Elkızı 11. Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu

15 Ocak Cumartesi akşamı 11. bölümü ile ekranlara gelecek olan Elkızı dizisinin gidişatı da bu programa bağlı olacak. Elkızı dizisinin yayınlanmadığı tarihlerde ekranlara gelecek olan 'Maske Kimsin Sen' yarışma programı şayet tutarsa, kanal yönetimi diziyi yarışma programından sonra izleyicileri ile buluşturacak.

Elkızı dizi ekibi ve hayranlarını neler bekliyor hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com