FOX TV'nin Elbet Bir Gün Adlı Dizisi İçin Karar Haftası! Daha Yeni Başlamıştı

FOX TV ekranında yeni yayınlanmaya başlayan Elbet Bir Gün adlı dizi için karar haftasına gelindi. Dizinin devam edip etmeyeceğine karar verilecek. İşte ayrıntılar...

FOX TV'nin Elbet Bir Gün Adlı Dizisi İçin Karar Haftası! Daha Yeni Başlamıştı
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2021 17:20

FOX TV, son dönemlerde final kararı aldığı dizilerle gündeme sık sık gelse de kanal, yeni dizi projesi ve güçlü oyuncularla yoluna devam etmekte kararlı duruyor. İddialı dizileri arasında Yasak Elma'yı tutan kanal geçtiğimiz hafta hem oyuncuları hem de konusu ile dikkatleri üzerine toplayan Elbet Bir Gün isimli diziyi ekranlarına taşıdı. Ancak reytingler ne iyi ne de kötü, ortalamada kaldı. Kötü başlangıç yapmayan dizi için ise sosyal medyada oldukça iyi yorumlar geldi.

Uzun süredir ekranlarda görmediğimiz ve özlediğimiz Şebnem Bozoklu'nun da yer aldığı dizinin başrollerinde, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk de yer alıyor. 14 Kasım Pazar akşamı 2. bölümü ile ekranlara gelecek dizinin hikayesine izleyicilerin şans verip vermeyeceği de belli olacak.

Elbet Bir Gün'ün reytinglerden yana şansı gülerse dizi sorunsuz bir şekilde devam edecektir. Ancak beklenen olmaz ise kanal, diğer dizilerine yaptığı gibi final kararı alacaktır.

Pazar Akşamının Reyting Rekortmenleri

FOX TV'nin sezonun iddialı ve iyi yapımlarının arasında yerini alan Elbet Bir Gün'ün oldukça güçlü rakiplerinin de olduğunu göz ardı edemeyiz. Pazar akşamlarının reyting sıralamasında başı çeken Teşkilat ve Yargı dizine yeni rakip olan Elbet Bir Gün'ün 2. bölümün ardından nasıl bir yol izleyeceği belli olacak.

Elbet Bir Gün'ün Konusu

İki kız kardeşin acı ve dram dolu geçmişinin ardından uzun yıllar sonra ortaya çıkan bir cinayet üzerine bir araya zorunlu olarak gelmesini ve sonrasında yaşanacakları anlatan dizi de hem biz izleyicileri hem de dizi ekibini neler bekleyecek hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port