Fox TV’nin El Kızı adlı yeni dizisine 3 ünlü oyuncu daha transfer edildi!

FOX TV El Kızı adlı yeni bir TV dizisi için kolları sıvadı. Dizinin kadrosuna 3 yeni transfer daha yapıldı

Fox TV’nin El Kızı adlı yeni dizisine 3 ünlü oyuncu daha transfer edildi!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ağustos 2021 01:08

FOX TV son dönemde adından sıkça söz ettiren diziler yayınlıyor. Aşk Mantık intikam dizisiyle fırtınalar estiren kanal şimdi de El kızı adlı yeni bir dizi için kolları sıvadı.

Televizyon Gazetesinin haberine göre söz konusu diziyi NTC medya üstlendi. Dizinin kadrosu da iyiden iyiye şekilleniyor. Dizinin çekimleri Muğla'da yapılacak yönetmeni ise Feride Katan...

Dizinin başrolleri de belli oldu buna göre El Kızı dizisinde Sevda Erginci ile İbrahim Ege Şaşmaz ikilisi başrol oyuncusu olarak yer alacak.

Dizinin ana kadrosunda ise bomba isimler var. Çukur'a veda eden Perihan Savaş, başta olmak üzere Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Çağla Şimşek ve Pelinsu Çileli şimdiye kadar bilinen kadın oyuncular olarak adeta seyirciyi derinden etkileyecekler.

3 TRANSFER DAHA

Gazeteci Birsen Altuntaş biliyorsunuz TV100'de yazdığı kulis haberlerle adeta dizi dünyasının en zengin içerik üreten gazetecilerinden. Yine Altuntaş bomba bir kulis haberi paylaştı buna göre Macit Koper El Kızı dizisinde yer alacak. Ayrıca dizide Münir Can Cindoruk'ta yer alacak...

Diziye katılan bir diğer isim ise Nur Yazar. Bilindiği gibi Nur Yazar Aşk ve Mavi dizisindeki Fatma karakteri ile adeta fırtınalar estirmişti..

Oyuncu kadrosu giderek tamamlanan El kızı dizisinin önümüzdeki ay çekimlerine başlanması ve ardından ekranda olması bekleniyor..

İlgili Haberler