FOX TV'nin büyük hayal kırıklığı! Kanunsuz Topraklar'da final korkusu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinden kötü haberler gelmeye devam ediyor.

FOX TV'nin büyük hayal kırıklığı! Kanunsuz Topraklar'da final korkusu
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2021 18:48

6 bölümdür ekranda olan Kanunsuz Topraklar dizisi beklenen ilgiyi görmedi. FOX TV'nin yüksek bütçeli dizilerinden biri olan Kanunsuz Topraklar her geçen bölümde kan kaybetmeye devam ediyor.

FOX TV'nin bu duruma nasıl bir çözüm bulacağı ise henüz bilinmiyor.

REYTİNG RAPORLARI ETKİLİ OLUYOR

FOX TV'nin alacağı final kararlarında reyting raporları etkili oluyor. Reyting getirmeyen çok sayıda dizi FOX TV ekranında final yaparak ekrana veda etti.

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in canlandırdığı Davut ile Gülfem karakterinin uyumu çok sevildi. Ali Gedik karakterine hayat veren Necip Memili'de başarılı bir performans sergiliyor.

Ancak buna rağmen dizi beklenen ilgiyi göremiyor.

Kanalın acil bir tanıtım kampanyası başlatmasından başka çaresi yok görünüyor.

YENİ KARAKTERLER GİRSİN

Yaşanan bu düşüşe dikkat çeken Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek diziye yeni karakterlerin girmesi diziyi daha ilgi çekici hale getirebilir. Bunun için uzun zamandır setlerde olmayan usta oyunculara yer verilebilir. Herkesin sevdiği ve ilgiyle izlediği oyuncular diziye dahil olursa bir hareketlilik oluşturulabilir. Aksi takdirde son dönemde 10 bölüm olmadan final yapan diziler arasına Kanunsuz Topraklar dizisi de katılabilir..

İZLENMELER YERLERDE

Sadece TV'deki izlenmeler değil youtube üzerindeki izlenmeler de yerlerde görünüyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin youtube üzerinden yayınlanan izlenme verileri çok düşük seviyelerde görünüyor..

Reytinglerin bu denli düşük olması Kanunsuz Topraklar dizisi için final tartışmalarını da beraberinde getirdi.