FOX TV'nin Aşk Mantık İntikam Dizisinde Beklenmedik Kayıp

FOX TV'nin sevilen dizilerinden biri olan Aşk Mantık İntikam dizisinde herkesi şaşkına çeviren bir kayıp yaşandı. Gelişmeleri derleyen Televizyon Gazetesi de FOX dizisinde yaşanan kayıpla ilgili bilgiler verdi. İşte ayrıntılar...

FOX TV'nin Aşk Mantık İntikam Dizisinde Beklenmedik Kayıp
Yayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2021 22:00

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı FOX TV'nin romantik-komedi dizisi Aşk Mantık İntikam 19. bölümü geride bıraktı.

Cuma akşamları yayınlanan dizi reyting savaşında Kırmızı Oda, Arka Sokaklar ve Kıbrıs Zafere Doğru ile yarışıyor. Ancak başta romantik-komedi hikayesi ile sevilen dizinin bir süredir dram tadında ilerlemesi eleştirilerin odağı olmasına neden oldu.

Reytinglerinde gerileme yaşayan dizi, yine de tüm kişiler de 4. oldu. AB ve ABC1 gruplarında ise ikincilik elde etti. Ancak dizi seyircisinin senariste olan güveni kayboldu. Sosyal medyada paylaşılan yorumlar dizi hikayesinin beklentileri karşılamadığını yansıtıyor.

Aşk Mantık İntikam'da, Çağla karakterinin beklenenden çok yer alması eleştirileri artırdı. Özellikle Çağla'nın hamile kalması gibi bir durum izlenimi verilmesi, dizi hayranlarını çok gerdi. Dizinin romantik-komedi tadından dram dolu hikayeye dönmesi seyirciyi adeta çıldırtıyor. Eski komik sahneleri görmek isteyen hayranlar her bölüm sonunda sosyal medyada dile getiriyor.

Ancak bir dizi hayranı senaristin hikayede her şeyi düzeltecek gibi görünüp tersini yaptığını savundu ve; senaristin sağ gösterip sol vurduğunu, her şeyin düzeldiğini düşündürüp ve güvendirip inancını kırdığını vurgulayarak, diziye çok bağlandığını, izlemek istemese de televizyon karşısında kilitlendiğini aktardı.

Birçok dizi hayranı hem benzer düşünlerini aktardı hem de katıldı. Senaryoya olan inancı azalan izleyicinin bir bir kaybolduğu reyting sonuçlarına da yansıdı. İzlemek ve izlememek arasında kalan dizi hayranları Esra ve Ozan karakterlerinin eskiye dönmesini bekliyor.

20. yeni bölüm fragmanı yayınlanan Aşk Mantık İntikam'da biz izleyicileri neler bekliyor hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port