FOX TV'den şaşırtan duyuru, Son yaz dizisinin yerine gelen dizi açıklandı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisine final kararı çıkınca dizinin yerine gelen dizi de belli oldu. Yeni dizinin başrollerinde İsmail Ege Şaşmaz ve Sevda Erginci yer alıyor

FOX TV'den şaşırtan duyuru, Son yaz dizisinin yerine gelen dizi açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2021 16:30

Ana haber bülteni konusunda zirveyi kimseye bırakmayan FOX TV ne yazık ki diziler konusunda büyük bir çöküş yaşıyor.

Kanalın reyting deposu dizisi neredeyse hiç yok. Kanalda çareyi dizilere erken final kararı vermekte buluyor

Son olarak FOX TV ekranında yayınlanan Son yaz dizisi ilk sezon çok sevilmişti. İkinci sezon dizide hikaye değişikliğine gidilince reytingler düşmüştü. Bunu artık herkes biliyor.

Kanalda dayanamadı ve diziye şans tanımadan final kararı aldı. Çok sayıda kişi bu karara çok üzüldü ve kanala mesaj yağdırdı ama geri adım atılmadı.

FOX TV'de Uzak Şehrin Masalı adlı dizide 5.bölümüyle bitecek. Yalancılar ve Mumları dizisi de neredeyse dibi görmüş durumda. Reyting konusunda FOX TV'nin sıkıntısı çok ama çok büyük..

FOX'dan yapılan açıklamada Son yaz dizisi 26.bölümüyle sona eriyor. Ciddi kampanyalara rağmen kanal geri adım atmadı.

Televizyon gazetesinin duyurduğu habere göre: Cumartesi akşamlarına yeni bir dizi ekleniyor. Sevda Erginci ve Yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz'ın başrollerinde yer aldığı Elkızı adlı dizi 23 Ekim itibariyle FOX TV ekranında yayınlanacak.

EL KIZI DİZİSİ NE ANLATACAK?

Elkızı dizisinin etkileyici bir dram yağımı olduğu öğrenildi. Cumartesi akşamları TRT1'nin Gönül Dağı dizisiyle ve ATV'deki Kardeşlerim dizisiyle yarışacak.

DİZİNİN KADROSUNDAKİ ÜNLÜLER

Öte yandan Elkızı dizisinin kadrosunda Şaşı felek Çıkmaz dizisiyle ünlenen Fikret Kuşkan, Efsane sanatçı Perihan Savaş, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Macip Koper gibi önemli isimlerin de yer aldığı öğrenildi.

FOX TV'nin yeni dizisinde Sevda Erginci ile İsmail Ege Şaşmaz partner olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Başarılı İkili daha öncede Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yine aynı seti paylaşmışlardı. Öte yandan Kadına şiddet konusunda eleştiriler de almaya başlayan Elkızı’nın reytingleri de şimdiden merak konusu olmaya başladı.

23 Ekim Tarihinde ekranda olacak olan El kızı dizisinden ilk fragmanda geldi.