FOX TV'den Evlilik Hakkında Her Şey İçin Son Karar! Seyirciler Tepkili

Gökçe Bahadır'ın başarılı performansıyla ekrana gelen FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi reytinglerde düşüşe geçince tepki çeken bir değişiklik kararı geldi.

FOX TV'den Evlilik Hakkında Her Şey İçin Son Karar! Seyirciler Tepkili
Yayınlanma Tarihi : 29 Ekim 2021 01:09

FOX TV ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde reyting krizi baş göstermeye başladı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisinin gerisinde kalan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde küçülmeye gidildi.

Sözde Cevher hukuk batınca Azra çalıştığı firmadan istifa etti. Bu konuyla ilgili çok sayıda seyirci yaptığı yorumla aslında dizide reytingler iyi gitmeyince hukuk şirketinin kirasını ödemek istemeyen kanal böyle bir küçülmeye gitti. Senaryoda değişiklik yapılarak Azra kariyerinden vazgeçip annesine geri döndü.

Ancak final sahnesinde Azra'nın patronu birleşme teklifinde bulundu. Tek bir şartı vardı oda Azra'nın annesi olmayacaktı.

Bayan Cevher bu teklifi kabul etti ve birleşme gerçekleşecek!

SERGEN'İN REZİLLİKLERİ ARTIK ÇİLEDEN ÇIKARIYOR

Azra'nın kocası Sergen artık yalanları ve rezillikleriyle çileden çıkarıyor. Fakat Azra herkesi şaşkına çevirerek finale doğru bombayı patlattı.

Yıldırım bile boşanacaklarını düşünürken Azra herkesi ters köşe yaptı. Sergen'in elinden tutarak ona güvendiğini ilan etti.

Bu duruma ev halkı kadar tüm seyirciler çok şaşırdı.

REYTİNGLERİ TOPARLAMAK İÇİN HAREKET KATACAKLAR

Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek konuyla ilgili bir değerlendirme yaptı:

Hala Bir çok seyirci için Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ikinci planda kalıyor. Bende diziyi seyredenlerden biriyim.

Ancak yayın gününde Masumlar Apartmanı dizisini ertesi gün ise tekrar olarak Evlilik Hakkında Her Şey dizisini izliyorum.

Dizinin genel olarak hikayesi iyiye gidiyordu. Fakat reytinglerdeki düşüşü toparlamak için anlaşılan Senaristler Azra'yı bambaşka bir pozisyonla karşımıza çıkaracaklar.

Diziye kattıkları Sergen'in sorunlu sevgilisiyle de diziye akıllarınca entrika katacaklar. Ancak bu tarz sahnelere her bölüm devam ederlerse bu dizinin ömrü pek uzun sürmez.

Bu yüzden diziyi olduğu gibi bırakıp kadına şiddet konusunu daha fazla işleyip ve başka davaları konu edinip ekrana getirmeleri gerekiyor. Aynı hatayı Yargı dizisi de yapıyor. Tek bir dava üzerinden gidiyorlar. Zamanla kuşkusuz sıkıcı bir hal olabilir bu durum.

Öte yandan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümünden de fragman yayınlandı. Yayınlanan Fragmanda Sergen'e Azra hayatının şokunu yaşatıyor. Aynı yatakta uyumalarına rağmen yüzüne bile bakmıyor. Birlikte yemeğe çıkmalarına rağmen ona şok üstüne şok yaşatıyor.

Sergen'in yasak aşkı ise zehirli planlarını devreye koyacak. Hamile olduğu yalanını uyduracak. Yeni bölümde yaşanacakları seyirciler şimdiden çok merak ediyor..

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine ait 7.bölüm Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz