FOX TV'den Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Bir Yeni Oyuncu Daha

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting rekorları kıran Evlilik Hakkında Her Şey dizisine bir oyuncu daha katılıyor. Dizinin kadrosuna katılan son isim Naz Elmas oldu.

FOX TV'den Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Bir Yeni Oyuncu Daha
Yayınlanma Tarihi : 28 Mart 2022 22:46

FOX TV ekranında yayınlanan, başrollerini Gökçe Bahadır, Yumur Yavrucak, Barış Kılıç, Gökçe Bahadır ve Tülin Ece'nin paylaştığı MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi her hafta farklı konular ve konuk oyuncularla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

Son olarak Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosundan ayrılan Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya yerine Barış Kılıç dahil olmuştu.

3 Yıllık Suskunluğunu Bozdu

Her Salı akşamı yayınlanan dizinin 25. bölüm ikinci fragmanında ise diziye uzun süredir ekranlarda yer almayan bir oyuncunun girdiğine şahit olduk. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni yıldızı, Barış Kılıç'ın canlandırdığı Efe karakterinin eski eşi Hande olarak karşımıza çıkacak. Efe'nin eksi eşi Hande karakterini ise Naz Elmas canlandıracak.

nazelmas-evlilikhakkindahersey-1-750x375-c6795.jpg

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Babam Çok Değişti dizileri ile ekrana gelen Naz Elmas, artık Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin kadrosunda yer alacak.

Naz Elmas Kim?

16 Haziran 1083 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Naz Elmas, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

2003 yılında yayınlanan Gülbeyaz dizisi ile televizyon dünyasına adım atan Elmas, 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A filminde küçük bir rol aldı. Aynı yıl yayınlanmaya başlayan, başrollerini Özcan Deniz ile paylaştığı Haziran Gecesi adlı dizi ile yıldızı parladı. Döneme damga vuran dizinin ardından Doktorlar dizisinde canlandırdığı Eylül karakteriyle herkesin bildiği isim haline geldi.

Ustura Kemal, Filinta, Merhamet, ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi birçok başarılı dizi projesinde yer aldı.