FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi İçin bu beklenmiyordu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Şey dizisi amacına ulaşmak üzere. TRT1'deki Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi için tehlike çanları çalmaya başladı.

FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi İçin bu beklenmiyordu
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2021 21:02

Salı rekabetinde yer alan FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi iyiden iyiye reytinglerde yükselmeye devam ediyor.

Dizinin hikayesi herkesi şaşkına çevirecek derecede ilerliyor. Yayınlanan son bölümde Azra'nın neden Sergen'den boşanmak istemediği ortaya çıktı.

Azra bir hafta boyunca kanıt toplamış. Kanıtları ise Sergen'in ağzından hiç bir şey yokmuş gibi davranarak almayı başardı.

Ardından evlilik yıl dönümü teklifini aldığı yere Sergen'i götüren Azra tek tek öfkesini Sergen'e kusarak boşanma evraklarını imzalattı!

HAMİLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Gökçe Bahadır'ın hayat verdiği Azra karakterine gelen telefonun sırrı da çözüldü. Meğer Azra hamileymiş. Hamile olan birinin boşanması anlaşma yoksa güç olabiliyor. Bunu bildiği için Azra delil toplamaya karar veriyor ve amacına ulaşıyor!

SERGEN'İN TAKINTILI AŞKI

Sergen bu acele neden diyerek endişelense de boşanma evraklarını imzalamak zorunda kaldı. Ancak Sergen'in takıntılı aşkı Sergen ve Azra yokken onların evine girdiği için tesadüfen Azra'nın hamile olduğunu öğrendi. Muhtemelen bu delili Sergen'de görürse mahkemede kullanabilir.

Reytingler ise her hafta yükselirken diziye yönelik ilgi de artıyor. Özellikle kadın seyircilerin çok sevdiği dizi böyle giderse yakında 1.sıraya yükselebilir.

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece gibi önemli isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 7.bölümde de büyük başarı elde etti.

MASUMLAR APARTMANI İÇİN TEHLİKE ÇANLARI

Masumlar Apartmanı dizisi tüm kategorilerde her ne kadar birincilik elde ediyor olsa da yakın bir zamanda bu durum tersine dönebilir. ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin de final yapması FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin işine yaramış görünüyor.. İleriki bölümlerde şimdi herkes Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin birinci olup olmayacağını çok merak ediyor.