FOX TV'de tümden kapatılma riski! Elkızı dizisi de kanalın başını yaktı

FOX TV ekranında yayınlanan diziler peş peşe final yaparken kanalın yüzü bir türlü gülmüyor. Şimdi de yeni yayınlanmaya başlayan Elkızı dizisinden kötü haberler gelmeye başladı.

FOX TV'de tümden kapatılma riski! Elkızı dizisi de kanalın başını yaktı
Yayınlanma Tarihi : 07 Kasım 2021 14:45

FOX TV Ekranında yayınlanan çok sayıda dizi peş peşe final yapıyor. Yayınlanan dizilerin büyük bir bölümü 10 bölümü dahi görmeden yayından kaldırılıyor.

Kanalın yüzünü güldüren 3 program var.

Biri Sabahları ekrana gelen İsmail Küçükkaya sunumundaki Çalar saat programı diğeri de Selçuk Tepeli ile Ana haber bülteni..

Kanala reyting getiren üçüncü yapım ise Yasak Elma dizisi..

Ancak kanalın bu üç yapım haricindeki yayınladığı diziler nedense pek izlenmiyor.

Kanunsuz Topraklar dizisine oldukça yüksek bütçe ayıran kanal bu dizide de hüsrana uğradı. Yalancılar ve Mumları dizisiyle de şok yaşayan FOX TV şimdi de Elkızı dizisiyle büyük bir hüsran yaşamış görünüyor.

Kanaldaki dizilerin bu denli yerlerde sürünmesi kapatılma riskini bile gündeme getirdi. Kim sürekli zarar eden bir kanalı ayakta tutmak ister ki? FOX TV'nin hatta sadece eğlence ve haber kanalı olarak yoluna devam edeceğine yönelik söylentiler bile var.

Kanalın ana haber bülteninde zirvedeyken diziler konusunda ise zor durumda olması herkesi çok şaşırtıyor...

Öte yandan televizyon gazetesi adlı site , Elkızı dizisinden de kötü haberlerin geldiğini duyurdu. Bir kaç gün içerisinde Son Yaz, Yalancılar ve Mumları ile Uzak Şehrin Masalı dizisine final yaptıran FOX TV'de Elkızı içinde tehlike çanları çalıyor.

Dizinin reytingleri beklenenlerin altında gerçekleşti. Şimdi herkes 13 kasım akşamı ekrana gelecek dördüncü bölümdeki reytingleri merak ediyor. Dizinin reytingleri ilk 5 bölümde toparlanamazsa erken final bile gündeme gelebilir.

Zira Kanunsuz Topraklar dizisinde de reytingler oldukça düşük gelince dizi yayın akışından çıkarıldı. Şimdi herkes yakışıklığıyla dikkat çeken İsmail Ege Şaşmaz’ın başrollerindeki Elkızı dizisinin devam edip etmeyeceğini çok merak ediyor.