FOX TV'de Misafir Dizisi için final kararı verildi! Gerekçe yine aynı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’lu Misafir dizisi final yapıyor

FOX TV'de Misafir Dizisi için final kararı verildi! Gerekçe yine aynı
Yayınlanma Tarihi : 28 Kasım 2021 21:42

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler peş peşe final yapmaya devam ediyor. El Kızı dizisine final kararı alınmasının ardından bir final haberi de Misafir dizisinden geldi. Daha öncede aynı kanalda Yalancılar ve mumları dizisi final yapmıştı. Kanunsuz Topraklar ise finale koşan başka bir dizi.

TV100'de yer alan habere göre: Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un başrol aldığı Misafir dizisi, beklenilen reyting rakamlarına ulaşamadı ve kanal yönetimi bunun üzerine final kararı aldı.

FOX TV'nin en çok güvendiği yapımlardan biri olan Misafir dizisi bir uyarlama dizisiydi.

Medyapım tarafından yayınlanan ve Başrolünü Hazal Kaya (Güneş), Buğra Gülsoy (Erdem) ve Ozan Dolunay’ın(Giray) başlıca rollerini paylaştığı dizi beklenilen reytinglere bir türlü ulaşamadı.

Dizideki diğer rolleri Selen Öztürk (Nazan), Bülent Şakrak (Oğuz), Nezaket Erden (Betül), Berk Yangın (Tunç), Salih Demir Ural (Deniz), Zeyno Asya Orçin (Balım), Emir Kaan Özkan’ın (Toprak) gibi isimlerin paylaştığı Misafir adlı dizi 5. bölümde ekrana veda edecek.

FOX TV'deki çöküş şaşırtıyor

Çok sayıda dizi yorumcusu FOX Ekranlarında peş peşe gerçekleşen bu final haberlerine çok şaşırıyor.

Kanal sadece Ana haber bülteninde reytingde zirveye koşarken tutan tek dizisi ise Yasak Elma dizisi... Ancak Yasak Elma'da da son dönemde reytingler düşüş eğiliminde..