FOX TV'de fırtına durmuyor bir dizi için daha final kararı çıktı!

FOX TV'de çok sayıda TV dizisi peş peşe final yapmaya başladı. Final yapacak diziler arasına sevilen dizilerden biri daha eklendi. Sen Çal Kapımı dizisi de gidiyor..

FOX TV'de fırtına durmuyor bir dizi için daha final kararı çıktı!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ağustos 2021 16:46

Masumiyet dizisinin final yapmasının ardından FOX TV'de Mucize doktor dizisi de final yaparak ekrana veda etmişti. Ardından Kefaret dizisine final kararı gelmesi ise kanal izleyicilerinde şaşkınlık yarattı.

Televizyon gazetesi şimdi de başka bir FOX TV dizisinin final yapacağını duyurdu. Sen Çal Kapımı adlı diziye final kararı alan kanal yönetimi herkesi şaşkına çevirdi.

Ekranda en çok izlenen diziler arasında yer alan Sen Çal Kapımı adlı dizide Hande Erçel ve Kerem Bursin başrolleri paylaşıyor.

*****

Henüz 48 bölümdür yayımlanan dizinin muhtemelen 52.bölümle birlikte ekrana veda etmesi bekleniyor. Eylül ayından itibaren ise kanalda yeni diziler yayına girecek. Bu kapsamda FOX TV eski dizileri bitirerek reyting getirebilecek yeni dizilere yönelmeyi düşünüyor.

Hikaye olağan bir şekilde ilerlediği için Sen Çal Kapımı adlı dizinin daha fazla devam etmesi istenmiyor.

Bazı iddialara göre dizinin 50.bölümle ekrana vedası beklenirken 52.bölüme kadar sürebileceği yorumları da yapılıyor.

Sosyal medyada da dolaşıma giren final haberlerine ne yapım şirketi ne de kanaldan henüz bir açıklama gelmedi. Bu da Sen Çal Kapımı adlı dizinin final yapacağı iddialarını doğrular nitelikte..

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler