FOX TV'de en sevilen diziydi.. Kötü haber geldi! Artık seyredemeyeceksiniz

Dokuz Oğuz dizisi final yapacak mı merak edilmekteydi! FOX TV kararını verdi ve resmen final kararı verildi. Dokuz Oğuz final yapacak. Bu gelişme herkesi yıktı

FOX TV'de en sevilen diziydi.. Kötü haber geldi! Artık seyredemeyeceksiniz
Yayınlanma Tarihi : 28 Mart 2023 22:47

Son dönemde peş peşe FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerden final haberleri geliyor. Fatih Portakal'ın Sözcü TV ile geri dönmesi FOX TV'de şok etkisi yaratmıştı. Bu şoku atlamayan FOX TV şimdilerde ise dizileriyle başı dertte olan bir kanal.

FOX TV'de yayınlanan diziler 10 bölüm olmadan final yapıyor. Sayısız final haberinin adresi olan FOX TV'de özellikle Mahkum, Tozlu Yaka, Kanunsuz Topraklar, Elkızı gibi dizilerin final yapması şok etkisi yarattı.

Yasak Elma dizisinin de haziran ayında final yapacağı duyurulmuştu. Son final haberi ise sevilen diziden geldi.

Cumhuriyet gazetesinin internet sitesinde yer alan habere göre; 28 Ocak’tan beri Fox TV ekranında varlık gösteren ve şu ana kadar sadece dört bölüm yayınlanan Gold Film imzalı Dokuz Oğuz dizisine final kararı verildi. Kanalın önce yayın gününü değiştireceği öne sürülmüştü. Ancak FOX TV final kararından geri adım atmadı.

Dokuz Oğuz dizisi 25 Mart tarihinde final yaparak ekranlara veda etti.

dokuz-oguzdan-geri-donusu-olmayacak-karar-fox-tvden-1-hamle-daha-geldi-1678952199-2322.jpg

Yaz aylarında dizinin yeniden yayınlanacağına yönelik iddialar olsa da FOX TV bu iddiaları doğrulamadı.

DOKUZ OĞUZ DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Kerkük Taşlıtepe köyü operasyonunu başarıyla tamamlayan Oğuz Timi dönüş yolunda keskin nişancı saldırısına uğrar ve Timur Astsubay vurulur. Oğuz Timi ve Tomris Albay'ın beraberindeki tim hemen önlem alırken keskin nişancının asıl hedefinin Batur Yüzbaşı olduğu anlaşılır. Bir vadide sıkışan tim oradan çıkmanın yollarını ararken Timur'un durumu gittikçe kötüleşir ve Tomris Albay önemli bir karar vermek zorunda kalır.

dokuz-oguz-dizisi-bugun-var-mi-yok-mu-dokuz-oguz-4-bolum-ne-zaman-baslayacak.jpg

Batur Yüzbaşı ise zekice bir hamleyle, keskin nişancının yerini belirleyip, etkisiz hale getirmek için harekete geçer. Son anda hastaneye yetiştirilen Timur Astsubay ölüm kalım savaşı verirken Tara'nın Doğu Türkistan'lı bir Türk, Bilge Töreyeva olduğunu öğrenen Lee de Ankara'dan çıkmanın yollarını arar. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz, bir anda karşısında Batur Yüzbaşı ve Oğuz Timi'ni bulan Lee için yolu sonu gelmiştir…