FOX TV'de El Kızı Dizisinde Başroldü. İsmail Ege Şaşmaz hayranları üzüldü

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve İsmail Ege Şaşmaz'ın başrollerindeki El Kızı dizisinden kötü haberler var. Dizi reyting kurbanı olmuş görünüyor. Final yaklaştı.. TRT1 ekranlarındaki Gönül Dağı ve ATV ekranlarındaki Kardeşlerim dizisinin gerisinde kaldı

FOX TV'de El Kızı Dizisinde Başroldü. İsmail Ege Şaşmaz hayranları üzüldü
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2021 21:00

İsmail Ege Şaşmaz son dönemin en popüler ve yakışıklı oyuncularından. FOX TV ekranlarında yayınlanan Elkızı dizisinde de Harun karakterine hayat veriyor.

Dizi ilk dört bölümüyle ekrana geldi. Ancak senaristler nasıl bir tablo çizdiyse Ali ve Cavidan'ın saçmalıkları aynı zamanda usta oyunculardan Fikret Kuşkan'ın sadece tek bölüm dizide yer alması. Aynı zamanda dizinin hikayesinin de olabildiğince hızlı ilerlemesi seyircinin ilgisini çekmedi.

Dördüncü bölüme deyim yerindeyse sosyal medyadan büyük eleştiri yağdı. Televizyon gazetesinin iddiasına göre ise son dönemde tek tek dizileri final yapan FOX TV'nin El Kızı dizisinde de final beklentisi oldukça yüksek oldu.

TRT1 ekranındaki Gönül Dağı ve ATV ekranındaki Kardeşlerim dizisinin gerisinde kalan El kızı dizisi reytinglerde bir türlü toparlanamadı. Üstelik yakışıklı oyunculardan İsmail Ege Şaşmaz'ın dizide yer almasına rağmen diziye yönelik ilgi de düşük oldu. TRT1'de Gönül Dağı dizisi bu hafta ekrana gelemedi. Buna rağmen El kızı dizisi reytingleri çekemedi ve TRT1'den kaçan seyirciler de ATV ekranlarındaki Kardeşlerim dizisine gitti.

El kızı dizisinin geçtiğimiz haftadan bile daha düşük reyting alması herkesi şaşkına çevirdi. Tüm kategorilerde seyirci kaybeden El kızı dizisinin erken final yapacağı tehlikesi İsmail Ege Şaşmaz'ın hayranlarını çok üzdü.

Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz ve Perihan Savaş’ın başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesinin daha çok kadın izleyicilerin ilgisini çektiği görülüyor. Çok sayıda dizi yorumcusu ise yıllar önce TRT ekranlarında yayınlanan El Kızı dizisinin bile şuan ki halinden daha iyi olduğunu belirtiyorlar.

FOX DİZİLERİ İZLEYİCİYİ ÇEKEMEDİ

Bu sezon FOX TV'de Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz ile Yalancılar ve Mumları gibi diziler peş peşe final yaptı. Reytinglerde düşüş yaşadığı görülen Elkızı dizisinin de final yapacağı iddiaları ortalıkta şimdiden dolaşmaya başladı bile..

HİKAYE BİRDEN DEĞİŞTİ

Öte yandan Harun'un ve Nermin'in gerçek yüzünün ortaya çıkmasıyla birlikte Ezo bu iki isme de kapıyı gösterdi. Her şeyin bir anda açığa çıkması da final iddialarını iyiden iyiye kızıştırdı. Şimdi herkes dizinin nasıl final yapacağını konuşmaya başladı bile. Önümüzdeki üç bölümde de dizi beklenen ilgiyi görmezse 10 bölüm olmadan final yapma riski çok yüksek.