Fox TV Yasak Elma dizisiyle ilgili yeni bir karar aldı..

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen’in başrol oyuncusu olduğu ve FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisi için beklenmedik bir karar daha alındı.

Fox TV Yasak Elma dizisiyle ilgili yeni bir karar aldı..
Yayınlanma Tarihi : 28 Ekim 2021 20:32

Yasak Elma dizisi fırtınalar estirmeye devam ediyor. Şimdilerde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen’in başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisi reyting birincisi olmanın keyfini sürüyor.

Hikayede birden çok yenilik dikkat çekiyor. Önümüzdeki bölümlerde dizinin hikayesinde oldukça hareketli dönemin başlayacağının işaretleri gelmeye başladı.

5 sezondur ekranda olan Yasak Elma dizisinde ne zaman reyting düşüşü olsa hikaye değişiyor. Geçmiş sezonlarda da hikayede sürekli değişikliğe gidilerek dizi ayakta tutuldu.

Beşinci sezonda Yıldız karakteri üzerine daha çok ağırlık veriliyor. Berk Oktay ve Biran Damla'da ayrıca bu sezon daha çok ön plana çıkan oyuncular arasında yer alıyor.

Yıldız sonunda yasak aşkı öğrendi. Ardından da herkesin ortasında Çağatay ve Kumru'nun yuva yıkan yasak aşkın içerisinde olduklarını ilan etti.

Büyük bir intikam alan Yıldız'ın bu çıkışları son iki haftadır diziyi zirveye taşıyınca Yasak elma oyuncuları bir ödül yemeğiyle birinciliği kutladılar.

Yıldız ile Çağatay'ın boşanacağına dair haberler gelmeye başladı. Televizyon gazetesinin iddiasına göre bu ikilinin boşanması hiçte kolay olmayacak. Yıldız'ın yine Çağatay'a ağır bir ders vermesi bekleniyor..

Senaristlerin aldığı son karara göre Yıldız yine Kumru'ya bedel ödetmek için büyük bir savaş başlatacak.

Ödül töreninde herkes içinde rezil rüsva olan Çağatay ve Kumru'nun ne yapacağı çok merak ediliyor.

Öyle ki Çağatay'ın barışmak için büyük bir savaş başlatacağı ancak Yıldız'ı ikna edemeyeceği gelen haberler arasında..

Büyük aşkın yeni bölümlerde boşanmayla sonuçlanmasına kesin gözüyle bakılırken FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin senaristlerinin kararının bu yönde olduğu belirtiliyor..

Her pazartesi FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma'nın yeni bölümünde bu kararın belirtilerini de görmüş olacağız..