FOX TV mesajı aldı. Aşk Mantık İntikam dizisi için beklenen karar

Burcu Özberk ve İlhan Şen'in başrollerinde yer aldığı FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde beklenen oldu. FOX anlaşılan mesajı almış görünüyor

FOX TV mesajı aldı. Aşk Mantık İntikam dizisi için beklenen karar
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 01:08

FOX TV'de bazı diziler çok izlenirken aynı zamanda da çokça seviliyor. O dizilerden biri de Aşk Mantık İntikam.

Yaz dizisi olarak başlayan bu dizi sonrasında sezona taşındı. Nedeni ise iyi bir seyirci kitlesi olması.

17 bölümdür FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin 18.bölümünde neler yaşanacak çok merak ediliyor.

Yakışıklı oyunculardan İlhan Şen ve Burcu Özberk ikilisinin başarılı performansıyla uyum sağladığı dizi kış dönemine de oldukça iddialı bir giriş yaptı.

Fakat son bölümlerde işler değişti. Yaz aylarında en çok izlenen dizilerden biri olan Aşk Mantık İntikam yayınlanan son bir kaç bölümüyle reyting konusunda sıkıntı yaşıyor. Dizideki sahnelere çok sayıda seyirci de eleştirilerde bulunmaya başlamıştı.

Ozan ve Esra arasındaki gerilim adeta çatışmaya dönüştü. Romantik komedi hikayesinden daha çok dizi bir dram dizisine dönüştü. Bu nedenle sosyal medyada çok sayıda seyirci senaristi eleştirmeye başladı.

Senarist ısrar etmeye devam edince dizinin yayınlanan yeni bölümlerinde de reyting düşüşü kaçınılmaz oldu.

Öte yandan dizinin 18.bölümü 22 ekim tarihinde ekrana gelecek. 18.bölümdeki reyting sonuçları çok merak ediliyor.

Senarist ise hikayeyi tekrar toparlamaya ve eskiye dönüşü sağlamaya çalışıyor. Ki izlenimler bu yönde..

Televizyon gazetesi yeni bölümle ilgili fragmandaki detayları derledi. Buna göre senarist mesajı almış görünüyor.. Dizide eskiye dönüş yaşanacak gibi..

Yeni bölümde Esra, Çağla tarafından rakip firmaya bilgi sızdırmakla suçlanacaktır ancak Ozan’ın beklenmedik hamlesi ile bu planı boşa düşecektir. Çünkü herkesin güvenini kazandığı için Şirketteki hiç kimse Esra’nın böyle bir şey yapacağına ihtimal vermeyecek ve Esra kısa sürede aklanacaktır.

Bu gelişmeler ışığında Esra, Ozan’a gidip neden böyle bir hamle yaptığını da soracak. Fakat herkesin bildiği gibi Ozan aslında onu korumak istemiştir. Tüm bu gelişmeler ışığında İkili bir tartışmanın ortasındayken gelen haberle şok olurlar. Ancak Ekrem ve Elif ortada yoktur. Sonrasında da Esra ve Ozan, kardeşlerini ararken tüm kartların açıldığı ve büyük bir hesaplaşmanın yaşandığı bir gece geçireceklerdir..

Dizinin kilit karakterlerinden biri olan Çınar, yeni projenin bilgilerini sızdıran kişinin peşine düşecek ve Yeşim’le yediği bir yemek sonrasında duyduğu şeylerle sarsılarak büyük bir şok yaşayacaktır. Ardından da Çağla’dan hesap soracaktır. Bu gelişme sonrasında İyice köşeye sıkışan Çağla tüm kontrolünü kaybeder. Ancak yeni bölümde Çağla’yı bekleyen asıl şok ise, Ozan’ın herkesi şaşkına çevirecek son hamlesi olacaktır.

Aşk Mantık İntikam dizisi 18 yeni bölümüyle 22 Ekim Cuma akşamı Saat 20.00'de FOX TV'de ekrana gelecek.

Aşk Mantık İntikam dizisine ait 18.bölüm Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz