FOX TV herkesi çileden çıkardı! Sevilen diziye final kararı verdi

FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerden final haberleri gelmeye devam ediyor. Bir Peri Masalı, Tozlu Yaka, Darma Duman, Hayatımın Şansı gibi dizilere final kararı veren FOX TV bu kez sevilen dizi için final kararı verdi

FOX TV herkesi çileden çıkardı! Sevilen diziye final kararı verdi
Yayınlanma Tarihi : 27 Mart 2023 00:44

Geçtiğimiz aylarda Alina Boz, Taro Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal'ın gibi oyuncuların başrollerinde yer aldığı Bir Peri Masalı ve Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz, Nur Fettahoğlu ve Necip Memili'nin başrollerinde yer aldığı Darma Duman dizisi ile Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören ve Kaan Mirac Sezen gibi oyuncuların yer aldığı Tozlu Yaka dizisine ani final kararı veren FOX TV geçtiğimiz günlerde de Hayatımın Şansı dizisine final kararı vermişti.

Hayatımın Şansı dizisinin oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar ve Erkan Avcı gibi oyuncular yer alıyordu.

FOX TV İDDİALI DİZİYE ARA KARARI VERDİ

Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan ve Elif Kurtaran'ın paylaştığı 'Taçsız Prenses' dizisi, önümüzdeki hafta Fox TV'de ekrana gelecek 10'uncu bölümüyle yayınına ara verecek.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Volkan Keskin’in yönettiği dizi, yaz aylarında yeniden seyirciyle buluşacak.

tacsiz-prenses-jxtc-cover-jpg.webp

OYUNCU KADROSU ÇOK SEVİLMİŞTİ

1994 yapımı Japon dizisi olan 'Without Family'den uyarlanan MF Yapım imzalı dizide Hacıoğlu, Aydoğan ve Kurtaran'a Tolga Tekin, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen gibi oyuncular yer almakta.

FOX TV'nin verdiği ara kararı seyircileri çileden çıkardı. Bu final kararı bir çok izleyicinin FOX TV'ye tepki göstermesine neden oldu!