FOX TV Çöküşü Durdurmak için kolları sıvadı 6 yeni dizi başlıyor

Bu sezonda FOX yüzü gülmeyen kanallardan biriydi. Çok sayıda TV dizisi FOX ekranında final yapmıştı. Kanal yeni sezona damga vuracak 6 dizi duyurdu

FOX TV Çöküşü Durdurmak için kolları sıvadı 6 yeni dizi başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 22 Ağustos 2021 14:30

Masumiyet dizisi başta olmak üzere çok sayıda dizisi final yapan FOX TV'de yüzler bir türlü gülmüyor. Sen Çal Kapımı dizisinin de final yapacak olması en az Mucize doktor dizisinin finali kadar kanalda yara açtı.

FOX yeni sezona iddialı girmek istiyor. Şimdiye kadar kanalın duyurduğu 4 yeni dizi var. 2 Dizi için de hazırlıklar yapılıyor. Toplamda 6 yeni diziyle kanal sezona giriş yapmak istiyor

FOX TV'NİN YENİ DİZİLERİ

Kanunsuz Topraklar

El Kızı

Elbet Bir Gün

Uzak Şehrin Masalı

FOX TV'nin şimdiye kadar duyurduğu 4 dizi bunlar. Ancak henüz kanalın resmi internet sitesinde yayınlanmayan iki dizi daha var. O Dizilerden biri Evlilik Hakkında Her şey dizisi diğeri ise Yalancılar Mumları. Bu iki dizinin de hazırlıklarının tamamlanmasıyla birlikte 2021-2022 sezonunda FOX TV 6 Yeni diziyi birden ekrana taşıyacak


Edinilen bilgiye göre Evlilik Hakkında Her şey dizisinde hukuk öne çıkarılacak. Dizide Gökçe Bahadır ile Sumru Yavrucuk gibi ünlü isimler başrol oyuncusu olacak. Gökçe Eyüboğlu'nun da başrol olduğu dizinin Eylül ayında yayında olması bekleniyor.

Yalancılar ve Mumları dizisinde ise Ceren Moray, Elçin Sangu, İsmail Demirci, Şafak Pekdemir, Feyyaz Duman gibi önemli isimler yer alacak..

AŞK MANTIK İNTİKAM VE SEN ÇAL KAPIMI NE OLACAK?

Sen çal kapımı dizisinin final yapacağı biliniyor ancak henüz daha yeni başlayan ve reyting rekorları kıran Aşk Mantık İntikam ne olacak herkes merak ediyor. Burcu Özberk ve İlhan Şen'in başrollerinde olduğu dizi adeta fırtınalar estiriyor..

Kanal eğer bir değişiklik yapmazsa Aşk Mantık İntikam ya sezonda da devam edecek yada sezon finali yaparak önümüzdeki yaz tekrar ekranda olacak. Henüz net bir bilgi gelmiş değil Aşk Mantık İntikam dizisi için..

FOX BU YIL DİZİ MAKİNESİ GİBİ ÇALIŞACAK

Geçen sezondan kalan iki dizisi bulunuyor kanalın. Bu diziler Yasak Elma ile Son yaz dizileri. Şayet 6 yeni dizi daha başlar ve Aşk Mantık İntikam'da final yapmazsa kanalda toplamda 9'u aşkın dizi projesi yayınlanacak. Hal böyle olunca kanal adeta dizi makinesi gibi çalışacak..

SELÇUK TEPELİ'DE DÖNÜYOR

Objektif Port'un derlemesine göre: Yeni Sezonda kanalın öte yandan Selçuk Tepeli sunumundaki Ana haber bülteniyle de çöküşü durdurup reytinglerde yine birinci olmayı hedeflediği konuşuluyor. Eylül ayında FOX TV Ana haber sunucusu Selçuk Tepeli'de hafta içi her gün ekranda olacak..

Kaynak: Televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler