FOX TV Bir Diziye Daha Final Kararı Verirken, Yeni Dizisini Duyurdu

FOX TV ekranında yayınlanan Elkızı dizisi final yapıyor. Nurgül Yeşilçay'ın başrolünde yer aldığı Son Nefesime Kadar dizisi ise başlıyor.

FOX TV Bir Diziye Daha Final Kararı Verirken, Yeni Dizisini Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 25 Ocak 2022 18:45

FOX TV ekranında yayınlanan Elkızı dizisi 13. bölümü ile ekrana veda edecek. 30 Ocak Pazar akşamı son bölümü ile ekrana gelecek Elkızı dizisi ekrana veda ederken, başka bir dizi ekrana gelecek.

Başrollerini Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Sevda Erginci'nin paylaştığı Elkızı, reyting savaşını kazanamayınca kanal yönetimi dizinin fişini çekti. Ancak FOX TV son dönemde üst üste birçok dizisini bitirmesine rağmen yeni yapımları yayın akışına koymaya devam ediyor.

Son Nefesime Kadar Bomba Gibi Geliyor

FOX TV'nin yeni dizi projesi Son Nefesime Kadar, oyuncu kadrosu ve hikayesi ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti. Başrollerini Nurgün Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban'ın paylaştığı Son Nefesime Kadar dizisinde Rojda Demirer, İpek Filiz Yazıcı, Baran Bölükbaşı, Emre Bey ve Begüm Birgören gibi önemli isimler de yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde fragmanı paylaşılan dizini Şubat ayının ilk haftasında ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. İddiaya göre, Son Nefesime Kadar, Elkızı dizinin yerine Pazar akşamları yayınlanacak. Ancak henüz yayın tarihi ve günü belli değil.

Kaynak: televizyongazetesi.com