FOX TV Bir Dizisini Daha Harcadı, Seyirciden Tepki Yağdı!

FOX TV ekranında yayınlanan İsmail Ege Şaşmaz ve Sevda Erginci'nin başrollerini paylaştığı Elkızı dizisi final yapıyor. FOX TV'ye bu kararından ötürü tepki yağdı.

FOX TV Bir Dizisini Daha Harcadı, Seyirciden Tepki Yağdı!
Yayınlanma Tarihi : 02 Şubat 2022 18:45

Sezon başından bu yana FOX TV'nin harcadığı diziler arasına bir yenisi daha katıldı. Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz, Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün ve Misafir dizilerinin ardından Elkızı'nın yayından kaldırılmasına karar verildi. 3 bölüm ila 13 bölüm arası süren dizi ömürleri, hem seyirciyi hem de dizi ekibini bir hayli üzdü.

Elkızı Final Tarihi Belli Oldu

23 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Elkızı, başta Cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkarken gün değiştirme kararı hem izleyicilerin büyük bir bölümünü kaybetmesine hem de reyting ortalamasının altında kalmasına neden oldu.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; başrollerini İsmail Ege Şaşmaz ve Sevda Erginci'nin paylaştığı Elkızı dizisi 30 Ocak Pazar akşamı son kez izleyici karşısına çıkacak. Perihan Savaş gibi önemli isimlerin de yer aldığı dizinin final yapacak olması, seyirciyi çileden çıkarttı.

FOX TV'nin 6 Dizisi Kaldı

Sezona 11 dizi ile başlayan FOX TV'nin şu an yayınlanan 6 dizi var. Düşük reytingler nedeniyle üst üste gelen final kararları, dizilere yeni başlayan ve hikayeyi yeni kavrayan milyonlarca izleyicinin kanala yönelik tepkisini artırdı.

Kaynak: televizyongazetesi.com