FOX TV Bir dizisine final yaptırdı ve yerine hemen yeni diziyi yayına verdi

Adeta dizi konusunda FOX rakiplerine fark atıyor. Bir dizi fabrikası gibi çalışan FOX TV yeni bir TV Dizisi yayınlarken bir dizisine ise final yaptırdı.

FOX TV Bir dizisine final yaptırdı ve yerine hemen yeni diziyi yayına  verdi
Yayınlanma Tarihi : 06 Eylül 2021 00:10

FOX TV uzun yıllardır dizi konusunda başarılı yapımlarıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz Sezon Masumiyet dizisiyle umduğunu bulamayan FOX TV önceki yılda Bay Yanlış dizisiyle şoka girmişti. Ancak sonrasında yayınladığı Sen Çal Kapımı adlı dizisiyle adeta fırtınalar estirmişti.

Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisinin yer aldığı dizi adeta reyting konusunda birinciliği hiç bir yapıma bırakmamıştı. Ancak hikayenin sonuna gelindi ve dizi final yapıyor.

8 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00'de son kez ekranda olacak Sen Çal Kapımı dizisi final yapacak. Dizinin final bölümünden ikinci fragmanda yayınlandı.

sencalkapimi-48bolumyka12-750x375-c-750x375-c.jpg

FOX TV HIZLI DAVRANDI

Ancak Sen Çal Kapımı dizisine final yaptıran FOX TV yeni dizi konusunda hızlı davrandı. Televizyongazetesi'nin geçtiği habere göre FOX TV ekranında yeni bir dizi başlıyor. Pazar akşamları yayınlanacak olan dizi üstelik TRT'deki teşkilat dizisine de rakip olacak.

Dizinin adı Uzak Şehrin Masalı. 12 Eylül Akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan 'Uzak Şehrin Masalı' dizisi konusu ve kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerinde Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar ve Begüm Birgören gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri ise Kars'ta devam ediyor. Ekip yoğun bir şekilde emek harcıyor. Etkileyici bir dram hikayesi olacak diziyi hayranlar ise büyük bir merakla bekliyorlar. FOX TV'nin yeni sezonda çok sayıda yeni diziyle de ekranda olması bekleniyor.

Gerek Ana haber bülteni gerekse sabah haberlerinde de zirvede olan FOX TV diziler konusunda da birinciliği kimselere kaptırmamaya kararlı.

Öte yandan 'Uzak Şehrin Masalı' dizisinden ilk fragmanda geldi.. İşte Kanalın paylaştığı o fragman

Kaynak: Objektif Port - Televizyongazetesi.com