FOX Ses Getirecek Yeni Dizisini Ekrana Veriyor TRT ve Kanal D Üzülecek

FOX TV reyting konusunda TRT1 ve Kanal D'den birinciliği ele almaya kararlı. Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı ile fırtınalar estiren iki kanala karşı FOX'un yeni dizisi belli oldu. İşte detaylar...

FOX Ses Getirecek Yeni Dizisini Ekrana Veriyor TRT ve Kanal D Üzülecek
Yayınlanma Tarihi : 27 Ağustos 2021 19:19

Kanal D, TRT1 ve TV8, Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından derlenen dizilerle reyting savaşında önemli bir yer tutunurken FOX TV ise iddialı yapımlarla reyting yarışına giriyor. Kanunsuz Topraklar adı verilen yeni bir dizi başlıyor.

Birçok iddialı dizi projelerine ekranında yer veren FOX TV, gözü zirveye dikti. Yeni sezonda dönem dizisiyle karşımıza çıkacak kanal, oldukça etkileyici bir kadro ve hikayeye imza attı.

Gold Film'in yapımını üstelendiği, yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu, senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı FOX TV'nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın ilk tanıtımı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin ilk tanıtımında çok çarpıcı bir hikaye ve oyuncu kadrosuyla karşılaştık.

Başrollerinde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin yer aldığı Kanunsuz Topraklar, Eylül ayında Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Kanunsuz Topraklar Kadrosu Bir Arada

Fox TV, rakiplerinin karşısına sadece iddialı bir dizi projesiyle değil, oldukça geniş ve güçlü oyuncu kadrosuyla da çıkacak. Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin başrollerinde yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinde Murat Daltaban, Ezgi Çelik, Doğaç Yıldız, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Umay Anadolu Kaboğlu, Hür Can Davran, Ali Erkazan, Mısra Tüfek, İhsan İlhan, Rana Kayacan, Onay Kaya, Serdem Paçal, Mine Şenhuy Teber, Doğaç Yıldız, Hazar Motan, Eylül Su Sapan, Arif Diren, Soner Türker, Mustafa Dinç ve Şekip Taşpınar rol alacak.

Çekimler Başladı, Hikaye Ortaya Çıktı

Dizi, izleyicileri Cumhuriyet sonrası 1939 yılı kömür şehri olan Zonguldak'a götürecek. Kardeşleri ve anne-babasıyla oldukça mütevazi bir hayat süren madenci Davut'un, madenin sahibi Paşazade Malik Bey'in şiddetli bir yağmurun yağdı günde uyarılara kulak asmaması sonucu yaşanan çöküntüye baş kaldırmasıyla başlayacak. Ancak zengin Malik bey, düzene karşı sesini yükselten Davut'a oldukça ilginç bir teklifle gidecektir.

Öte yandan Paşazade Malik Bey'in kızı Gülfen, zenginliğin verdiği güçle gerçeklerden uzak ve korunarak büyümüş bir gençtir. Ancak, söz dinlemez ve kaba gördüğü Davut'a zamanla hayranlık duyacaktır. Fakat, Gülfen'in babası Malik Bey'in kızı için başka planları vardır.

Madem işçilerinin geçmişten günümüze gelmiş kurulu düzene isyanını anlatan Kanunsuz Topraklar, hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla şimdiden merak uyandırdı.

Eylül'de FOX TV ekranlarında yayınlanacak dizinin ilk bölümü bakalım nasıl bir tepki alacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler