FOX piyasayı alt üst edecek, Kanalda 11 TV dizisi birden yayınlanacak ve..

FOX TV'den piyasayı alt üst edecek bir girişim. Tam 4 yeni diziyi birden ekrana sürüyor.. Mevcut 7 diziyle birlikte kanalda toplamda 11 TV dizisi yayınlanacak..

FOX piyasayı alt üst edecek, Kanalda 11 TV dizisi birden yayınlanacak ve..
Yayınlanma Tarihi : 18 Eylül 2021 17:37

FOX TV dizi fabrikası gibi çalışma geleneğini bu yılda sürdürecek. Hangi dizisi tutacak bilinmez ama geçmişte çok sayıda diziyi ekrana getiren kanal tutmayan dizileri de hızlı bir şekilde çöpe gönderen bir kurum.

Televizyon gazetesi'nin geçtiği bir habere göre: Fox TV, yeni sezona tam olarak 11 dizi ile hazırlandı… Bu dizilerden bazıları başladı, bazıları ise sırasını bekliyor… Aşk Mantık İntikam ile yaz dönemini açan kanal, bu dizi iyi performans sergileyince devamına karar verdi.

Cuma Gününü Aşk Mantık İntikam dizisine ayıran FOX TV en iddialı dizilerden biri olan Son yaz dizisini ise Cumartesi gününe kaydırdı. Pazar akşamları ise Uzak Şehrin Masalı dizisi ekranda olacak.

En iddialı yapımlar arasında olan Yasak Elma dizisi ise kendi gününde pazartesi akşamları yayınlanacak..

Yeni haftadan itibaren ise Evlilik Hakkında Her şey isimli dizisi Salı günleri ekranda olacak. Masumlar Apartmanı kadar başarılı olacak mı bilinmez ama karşısında oldukça güçlü bir rakip olacak..

Çarşamba akşamlarında ise Kanunsuz Topraklar dizisi yayınlanacak.

Kanunsuz Topraklar için yayın tarihi ise 29 EYLÜL Olarak duyuruldu..

30 Eylül tarihinde Perşembe günleri yayınlanacak Yalancılar ve Mumları dizisi ekranda olacak. En büyük rakibi ise Kanal D ekranlarındaki Camdaki Kız dizisi olacak...

Haftanın 7 günü FOX TV ekranında yeni bir dizi olacak. Devam eden 4 dizi olduğu daha duyuruldu. Hazırlık aşamasındaki bu dizilerin hangi gün veya hangi saat yayınlanacağı kafa karışıklığına yol açtı.. Kanalın bu hamlesi iyi bir sonuç elde edebileceği gibi kısa sürede dizilerin final yapmasına da neden olabilir.

Hazırlıkları devam eden diziler arasında ise El Kızı adlı diziyle Elbet Bir Gün adlı diziler var. Öte yandan Mahkum dizisi de ekrana gelecek başka bir dizi olacak. Yakışıklı oyuncu Onur Tuna bu dizide de başrol oyuncusu..

Bu tablodan çıkan sonuç şu ki FOX TV'nin işi artık tamamen şansa kalmış durumda. Yayındaki 7 diziden reyting elde edenler ekranda olacak. Getiremeyenler ise dizi çöplüğüne gönderilecek.

Daha önce Bay Yanlış ve Masumiyet gibi iddialı dizileri kanal gözlerinin yaşına bakmadan anında yayından çekmişti...

Kaynak: Televizyon Gazetesi * Objektif Port