FOX ne yaptığını bilmiyor final yapması beklenen dizi yeniden çekilecek

FOX TV dizisi konusunda şaşırtıcı bir karar daha aldı herkesin final yapmasını beklediği TV dizisi yeniden çekilecek..

FOX ne yaptığını bilmiyor final yapması beklenen dizi yeniden çekilecek
Yayınlanma Tarihi : 26 Ağustos 2021 19:03

Geçtiğimiz sezon Savaşçı dizisi günlerce tanıtımı yapılmış sonrasında da büyük tepkilerin ardından yayına verilmişti.

Çok sayıda seyirci diziyi beklerken ekrana gelmesi oldukça uzun sürmüştü. Ancak ekrana tekrar döndükten sonra istenilen reytingleri kanal elde edememişti.

Herkes final yapacak diye beklerken Savaşçı dizisinin yeniden çekileceği bilgisi geldi. Üstelik diziye yakışıklı bir oyuncu daha dahil oldu.

Güneş'te yer alan habere göre: Yeniden çekilecek olan 'Savaşçı' dizisinde Tamer Karadağlı'yla başrolleri paylaşacak olan Berk Oktay, set hazırlığına şimdiden başladı.

Nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy'la İzmir Çeşme tatillerini sonlandıran oyuncu bir alışveriş merkezinde gazeteciler tarafından görüntülendi.

Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, "Tatil bitti arkadaşlar, şimdi çalışma zamanı. Çekimler başlıyor onun için bir kaç kıyafet almam gerekiyor, hızlıca alıp çıkacağım" açıklamasında bulundu.

FOX TV ekranlarında yayınlanacak Savaşçı dizisine yeni oyuncuların da katılması bekleniyor. Ancak Berk Oktay transferiyle kanal bir hayli herkesi şaşırtmış oldu.

446.jpg

Berk Oktay Kimdir?

Henüz 38 yaşında olan Berk Oktay 28 Ekim 1982 Doğumludur. Ankara'da dünyaya gelen Berk Oktay, profesyonel kariyerine Türkiye'de manken olarak başladı.

Yakışıklığıyla genç kızların sevgilisi haline gelen Berk Oktay 2007 yılında "Tatlı Bela Fadime" dizisiyle oyunculukla tanıştı.

Berk Oktay Ardından "Akasya Durağı" ve "Arka Sokaklar" dizileriyle adını Türkiye ve dünya geneline duyurdu. Yakışıklı oyuncu şimdilerde FOX ekranlarında yayınlanacak olan Savaşçı dizisinde seyirci karşısında olacak.

Dizinin yeni sezon tarihinin bir aksilik olmazsa Eylül'de olması bekleniyor.

Kaynak: Objektif Port - Sadık Şimşek - Güneş

İlgili Haberler