FOX dizisiyle ünlenen Yeşim Ceren Bozoğlu Yeni Dizisiyle Setlere Dönüyor..

FOX TV ekranlarında yayınlandığı dönemde fırtınalar estiren O hayat benim adlı televizyon dizisinde Nuran karakterine hayat veren Yeşim Ceren Bozoğlu yeni dizisini buldu. Üstelik Çukur dizisinin yıldızıyla başrolde yer alıyor

FOX dizisiyle ünlenen Yeşim Ceren Bozoğlu Yeni Dizisiyle Setlere Dönüyor..
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2021 21:22

Yeşim Ceren Bozoğlu Türkiye'nin en başarılı oyuncularından birisi. Kuşkusuz FOX TV ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim adlı dizideki Nuran karakteri onu zirveye taşıyan bir karakter olmuştu.

O role kadar elbette çok sayıda dizide yer almış ve başarılı bir performans sergilemişti. Ancak Nuran karakteri için kilo aldığı ve o rolün hakkını verebilmek için bedensel bir değişime bile girmişti Yeşim Ceren Bozoğlu. Sonrasında aldığı kiloları elbette verdi. Ancak Nuran karakteri onun hayatı için bir dönüm noktası olmuştu.

Uzun bir süredir setlerden uzak kalan başarılı oyuncu nihayet yeni dizisiyle setlere geri dönüyor. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunlarından olan Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sanat hayatına tiyatro ile başladığı biliniyor. Mezun olur olmaz ise rol aldığı tek kişilik bir oyunla ödüle layık görülmüştü. Yani başarısı sadece bugünle sınırlı değil. Basamakları tek tek yükselerek yükselmiş bir isim Yeşim Ceren Bozoğlu. Bu sayede de çok sayıda tiyatro oyunu ve dizide rol almayı başardı..

Sıcak Saatler adlı diziyle dizi dünyasına adım atan Yeşim Ceren Bozoğlu çıkışını ise Yeditepe İstanbul dizisindeki Nilgün karakteriyle yapmıştı. Sonrasında da Doktorlar dizisinde Fikret karakterine hayat veren Yeşim Ceren Bozoğlu Türkiye ve dünyaya adını ise FOX TV ekranlarında yayınlanan O hayat benim dizisiyle duyurmuştu. Dizide canlandırdığı Nuran karakteri herkesin büyük bir ilgiyle takip ettiği karakter olmuştu.

Öte yandan son olarak ta Kuruluş Osman dizisinde Hazal Hatun karakteriyle seyirci karşısında olan başarılı oyuncunun yeni dizisi belli oldu.

Annemizi Saklarken dizisinde rol alacak olan Yeşim Ceren Bozoğlu'nun çalışma arkadaşları da belli oldu.

TV100 ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin başrollerinde Ece Yaşar, Hande Doğandemir, Kutsi ve Hatice Aslan gibi deneyimli oyuncularda yer alacak. Öte yandan Barış Yöş’ün yöneteceği diziyi de usta kalem Sırma Yanık yazıyor.

ÇUKUR YILDIZIYLA AYNI KADRODA

Öte yandan Televizyon gazetesinin derlemesine göre dizinin başrol oyuncularından biri de Show TV ekranlarında geçtiğimiz sezon final yapan Çukur dizisinde Karaca karakterine hayat veren Ece Yaşar.. Ece Yaşar ve Yeşim Ceren Bozoğlu aynı dizide buluşacak. Muhtemelen Ece Yaşar dizide Yeşim Ceren Bozoğlu'nun kızı olacak..

ÇEKİMLER NE ZAMAN BAŞLIYOR?

10 gün içerisinde dizinin çekimlerine başlanıyor. Annemizi saklarken adı verilen dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

FOX TV Mİ YAYINLAYACAK?

Bazı dizi yorumcularına göre ise elinde ne var ne yoksa final yaptıran FOX TV yeni sezonda büyük bir çöküş yaşadı. Annemizi Saklarken dizisinin adresi de FOX TV olabilir. Son yaz dizisiyle büyük bir facia yaşayan FOX TV'nin Annemizi Saklarken dizisinin yayınlanacağı kanal olacağı öne sürülüyor. Ancak henüz bu iddia doğrulanmış değil.