FOX Dizisinde İpler Kopuyor 'Son Yaz' Dizisine Giriş yapan Sare Akay karakterinin sırrı..

İlk sezonuyla FOX TV ekranlarında fırtınalar koparan 'Son Yaz' adlı TV dizisine yeni bir karakter girdi. Sara Akay adı verilen karakterinin sırrı çözüldü..

FOX Dizisinde İpler Kopuyor 'Son Yaz' Dizisine Giriş yapan Sare Akay karakterinin sırrı..
Yayınlanma Tarihi : 01 Eylül 2021 11:56

Ünlü oyuncu Birce Akalay , FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisine katıldı. Dizinin yeni sezon çekimleri başaldı.

Birce Akalay'da farklı imajı ile yeni bir karakterle izleyici karşısında olacak.

Gelen bilgilere göre dizide ilk sahnelerinin Savcı Selim'i canlandıran Ali Atay ile olması herkesi çok şaşırttı. Canan'ın beklenmedik ölümünün ardından kendine çok farklı bir ortam yaratan Selim'i düştüğü yerden çıkarması beklenen Sara Akay karakterinin üstlendiği görev gerçekten herkesi şaşırtıyor.

SARE AKAY NASIL BİRİ OLACAK?

Herkesin en çok merak ettiği yeni karakter Sara Akay nasıl biri olacak? Bu konuda Televizyon gazetesi şaşırtıcı kulis bilgileri paylaşmış.

birce-akalay-son-yaz-dizisinin-kadrosuna-katilabilir-h5376-bbeab.jpg

Dizide hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Canan'ın ölümüyle birlikte dizide çok şey değişecek. Kara ailesi bu acı olay sonrası ayrı yerlere dağıldılar. Canan'ın ölümü sonrası yıkılan Savcı Selim kafasını dinlemek için sessizliğe ve yalnızlığa gömüldü. Akgün ise artık kaçak durumuna düşmüştür. Onları yeniden bir araya getirecek isim ise işte Sare Akay karakteri olacak.

Sare Akay ''Son Yaz'' dizisine giriş yaptığı andan itibaren tüm dengeleri alt üst edecek. Kendine güvenen acımasız bir isim olan Sare Akay aynı zamanda da sabit fikirli bir karakter olacak.

Aynı zamanda da inatçı bir kadın olan Sare Akay'ın İstihbarat çalışanı olduğu da ortaya çıkacak..

Organize suçlarla mücadele etme amacıyla kurulmuş olan özel bir ekibin başına geçecek. İstanbul mafya ailelerinin savaşına şahitlik ederken onları bitirmek için bir yardıma ihtiyacı olacak. O yardım da Savcı Selim'den gelecek. Fakat yeni sezonda bu pekte sandığı kadar kolay olmayacak. Çünkü Selim ve Akgün aynı zamanda da Yağmur artık eskisi gibi değil. Yaşadıkları büyük acıyla boğuşan bu isimlerin kendine gelmeleri kolay olmayacak.. Anlaşılan Sare Akay karakterinin işi çok zor olacak..

Kaynak: Televizyongazetesi.com - Objektif Port