FOX Dizisi Yasak Elma İçin İyi Haber Geldi ve Dizinin Yeni Günü Açıklandı

Uzun bir aradır tatilde olan FOX TV dizisi Yasak Elma yeni bölümüyle sezona merhaba diyor. Yasak Elma'nın yeni sezon tarihi de açıklandı. İşte detaylar...

FOX Dizisi Yasak Elma İçin İyi Haber Geldi ve Dizinin Yeni Günü Açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 08 Eylül 2021 20:10

MEDYAPIM'ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı FOX TV'nin tam dört sezondur Pazartesi akşamları hayranlarını ekran başına kilitleyen Yasak Elma dizisinin 5. sezon ilk bölüm yayın tarihi belli oldu.

FOX TV'nin entrika dolu dizisi Yasak Elma, 5. sezonun ilk bölümü için gün sayıyor. Uzun soluklu ve entrika dolu dizi 13 Eylül Pazartesi akşamı yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara gelecek.

Yasak Elma hayranları birçok sürprizle de karşı karşıya kalacak. Yeni sezonda yeni yüzler göreceğimiz dizi yepyeni bir hikayeyle ekrana gelecek. Geçtiğimiz sezon birçok ayrılığın yaşandığı dizi yeni sezon için oldukça iddialı isimlerle anlaşmıştı. 4. sezon henüz bitmeden Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade'nin ayrılığı olay olmuştu. Ancak yeni isimlerle yola devam dizi, birçok kişiyi unutturacak gibi duruyor.

Şevval Sam, Berk Oktay ve Eda Ece'nin başrollerini üstlendiği diziye dikkat çeken birçok isim katıldı. 5. sezonun ilk bölümü için gün sayan diziye Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Yasemin Erbil katıldı.

Reyting sıralamasında yeri oynadıkça senaryosunda değişiklik yapılan Yasak Elma dizisi, dram olarak başlamış absürt komedi olarak devam etmişti. Bu yüzden eleştiri yağmuruna tutan dizi yine de izleyici kitlesinden bir şey kaybetmemişti.

Yeni sezonda bizleri nelerin beklediğini hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port