FOX Bombayı Patlattı, TRT'deki Teşkilat Dizisini Ezip Geçecek Yeni Bir Dizi Geliyor

FOX TV ekranlarında yeni bir TV dizisi geliyor. Teşkilat dizisine rakip olacak yeni dizinin adı da belli oldu. İşte ayrıntılar...

FOX Bombayı Patlattı, TRT'deki Teşkilat Dizisini Ezip Geçecek Yeni Bir Dizi Geliyor
Yayınlanma Tarihi : 02 Eylül 2021 21:40

Geçtiğimiz sezon Pazar akşamları yayınlanan diziler arasından sıyrılıp çıkan TRT1'in sevilen dizisi Teşkikat, yayınlandığı günler muhteşem reytingleri ile birçok diziyi geride bırakmıştı.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya ve Deniz Baysal gibi başarılı ve önemli oyuncuların yer aldığı Teşkikat, ilk sezonunu oldukça başarılı bir şekilde tamamladı. Yayınlandığı gün, rakipleri Menajerimi Ara, Kefaret ve Arıza geniş kitlelerin izlediği dizileri ezip geçen Teşkilat, muhteşem reytingler elde etti. Reyting sıralamasında iyi sonuçlar elde eden dizi, diğer dizilerin yayından kaldırılmasında rol de oynadı.

FOX TV Teşkilat'ın Önünü Kesecek Projeye İmza Attı

Birinci sezonuyla yayınlandığı günler reyting rekorları kıran Teşkilat dizi ile diğer kanallar rekabete girdi. FOX TV'de Pazar günleri yayınlanacak yeni dizisini açıkladı.

FOX TV, başrollerinde Aslıhan Güner, Begüm Birgören, Timur Acar ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Uzak Şehrin Masalı dizisini duyurdu.

Uzak Şehrin Masalı, 12 Eylül Pazar akşamı ilk bölümü ile izleyiciyle buluşacak.

Teşkilat Dizisinin Yayın Tarihi Kesinleşmedi

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin başrol oyuncularından Mesut Akusta'nın beyin kanaması geçirmesinin ardından, set ekibi ve oyuncuların koronavirüse yakalandığı duyurulmuştu. Kötü haberlerin peş peşe gelmesi seti durdurdu. Oyuncular ve set ekibinin koronavirüs test sonuçları negatif çıkana dek, set ekibi çalışamayacak. Bu yüzden dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı henüz belli değil.

İkinci sezon başlama tarihi netleşmeyen Teşkikat dizisinin yeni sezonu için ilk fragman yayınlandı. Fragmanda Gürkan Uygun'un yer alması, dizi hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

Muhteşem reyting rekorlarıyla birçok diziyi geride bırakan Teşkikat, bakalım FOX TV'nin yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı'nın geride bırakabilecek mi? Hepbirlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port