FOX Beklenen Kararını Verdi, Aşk Mantık İntikam Dizisi İçin Kötü Haber

Yaz sezonunda başlayan ve iyi bir reyting elde eden TV dizisi Aşk Mantık İntikam için FOX TV yönetiminden herkesi üzecek bir karar geldi. İşte detaylar...

FOX Beklenen Kararını Verdi, Aşk Mantık İntikam Dizisi İçin Kötü Haber
Yayınlanma Tarihi : 02 Eylül 2021 22:40

FOX TV ekranlarında yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan Aşk Mantık İntikam, başarılı bir çıkış ve iyi bir izleyici kitlesi elde etti. Ancak peş peşe gelen iki haber hem dizi ekibi hem de hayranları arasında endişeye neden oldu.

Başrollerin Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı FOX TV'nin sevilen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam artık Cuma akşamları yayınlanacak. Bu karardaki en etkili faktörün yeni sezonda çok iddialı dizilerin arka arkaya gelmesi konuşuluyor. Reytinglerinin iyi olması dizinin kış sezonunda da devam etmesinin önünü açtı. Ancak yeni sezonda yayınlanacak oldukça iddialı projeler var. Yayınlandığı gün değişen Aşk Mantık İntikam dizi için bir kötü haber daha var. Eğer yeni sezonda diğer dizilerin arasından sıyrılmazsa Aşk Mantık İntikam yayından kaldırılacak. Yerine ise bomba gibi bir ekiple yeni bir dizi gelecek.

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Yerine Gelecek Dizi Şimdiden Belli Oldu

Yaz sezonun en iddialı dizileri arasından sıyrılıp, reyting sıralamasında başarı elde eden Aşk Mantık İntikam dizisi, kış sezonunda da seyircinin karşısına çıkacak. Ancak kış sezonunda aynı başarıyı sürdüremezse yayından kaldırılacağı kaldıracak.

İddiaya göre, Aşk Mantık İntikam dizisi kış sezonunda başarısının devamını gösteremezse yayından kaldıracak ve yerine İmkansız dizisi gelecek.

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer alacağı İmkansız dizisi, geçmişte zorluklar yaşamış ancak geçirdiği kaza sonrası geçmişinden ve yaşadıklarından kurtulmak için hafızasını kaybetmiş numarasını yapan bir kadının hikayesini seyirciyle buluşturacak.

Elbette bu iddiaların gerçekleşip gerçekleşmeyeceği Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni yayın günü olan Cuma akşamları rakip kanallarda yayınlanacak diziler karşısında tutunup tutunamayacağı belli edecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port