Fox Baş Döndürüyor Bir Dizisi Final Yaptı Bir Diziye Daha Final Kararı Geldi

FOX TV ekranlarında yayınlanan iki TV dizisi için final kararı geldi. O dizilerden biri Sen Çal Kapımı diğer ise... İşte ayrıntılar...

Fox Baş Döndürüyor Bir Dizisi Final Yaptı Bir Diziye Daha Final Kararı Geldi
Yayınlanma Tarihi : 25 Ağustos 2021 21:25

Fox TV'nin sevilen iki dizisi peş peşe final yaparken, geçtiğimiz kış döneminden gelen yapılar bomba gibi sezona hazırlanıyor.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kefaret ve Sen Çal Kapımı yayın hayatına veda etti. İki dizi de yaz döneminde süren eski diziler kervanına katıldı.

Başrollerini Nurgün Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un paylaştığı Kefaret dizisi geçtiğimiz hafta 35. bölümü ile ekranlara veda etti. Hikayesi ve oyuncu kadrosu sayesinde 35. bölüme kadar gelen Kefaret'in final yapması, dizi hayranlarını üzdü.

Şimdi ise finale doğru adım adım giden bir diğer dizi ise Sen Çal Kapımı. Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftinin paylaştığı dizi, önümüzdeki haftalarda 52. bölümü ile ekranlara veda edecek. Elbette bu da ne bir bilgi değil. Kulis haberlerine göre uzun süredir 52. bölümü ile ekranlara veda etmesi planlanan dizinin 51. bölüm ile de veda edebileceği konuşuluyor. Kalan bölümlerin tüm çalışmaları tamamlanan dizinin ekibi kutlama yaptıktan sonra dağıldı.

Yaz döneminde başlayan ve yaz döneminde biten diziler arasına adına yazdıran her iki dizinin hayranları bir hayli üzgün. Kanalın hikayesi ve başrolleri oldukça beğenilen her iki diziye de final kararı almasının ardından kış döneminde nasıl dizilerle karşımıza çıkacağını oldukça merak ediyoruz.

Finale doğru adım adım ilerleyen Sel Çal Kapımı dizisi 50. bölüm fragmanı...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port