Finale koşan FOX dizisinde herkesi şaşkına çeviren büyük sürpriz!

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi finale doğru koşarken Sen Çal Kapımı ekibi dahil herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı..

Finale koşan FOX dizisinde herkesi şaşkına çeviren büyük sürpriz!
Yayınlanma Tarihi : 01 Eylül 2021 15:58

Yayınlandığı günden itibaren ekranların en sevilen dizisi olmuştu FOX TV'nin Sen Çal kapımı adlı dizisi. Ancak çekimler artık bitti ve 52.bölümüyle birlikte dizi final yapacak.

58 haftalık çekim maratonu biten dizinin başrol oyuncularının da tatile çıktığı öğrenilmişti. Kerem Bursin ve Hande Erçel şimdilerde sosyal medyasından paylaşım yapa dursun dizinin hayranları ise son bölümü merakla bekliyorlar.

Şimdiye kadar sadece 2 bölüm kaldı. 51.bölüm 1 Eylül 2021 tarihinde FOX TV ekranında yayınlanacak. Akşam saat 20.00 da yayınlanacak bölümde ise büyük bir heyecan yaşanması bekleniyor.

8 eylül 2021 tarihinde ekrana veda etmesi kesinleşen Sen Çal kapımı adlı dizide ise beklenmedik şeyler yaşanacak..

Televizyon gazetesinin derlemesine göre Eda'nın hamileliğinin sonuçlanmasıyla büyük bir aile tablosu oluşacak.

51.blümde Eda'nın hamileliğinde dördüncü aya girilecek ve Serkan bebeğin cinsiyetini öğrenmek için şok sabırsızlanacak. Eda ise bunun sürpriz kalmasını isteyecek..

sen-cal-kapimi-haber-resim-8dd5d566-0610-4dc5-8694-369c138a55fc.jpg

Ancak Serkan durumu kabullenmiş gibi yapsa da Eda'dan gizli bebeğin cinsiyetini öğrenmek için her yolu deneyecek. Öte yandan Kiraz içinse kıskançlık çanları çoktan başlamış olacak..

Son olarak dizinin yeni bölüm fragmanı da resmi kanalda yayınlandı bile..

Kaynak: Televizyon gazetesi - Objektif Port