Farah Zeynep Abdullah TRT dizisine geri mi döndü?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı TV dizisi yeni sezona başladı. Farah Zeynep Abdullah ayrıntısı herkesi şaşırttı..

Farah Zeynep Abdullah TRT dizisine geri mi döndü?
Yayınlanma Tarihi : 18 Eylül 2021 02:28

Masumlar Apartmanı adlı dizide İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah diziden ölerek çıkmıştı.

Yeni sezonun ilk bölümü bu hafta yayınlandı.

Ancak dizide sürekli olarak geçmişten görüntüler gösterildi.

Han'ın yaşadığı büyük acı adeta ekran başındakileri ağlattı. Farah Zeynep Abdullah'ın eski görüntülerinin sık sık ekrana gelmesi herkesi büyük bir üzüntüye boğarken sosyal medyada da Farah Zeynep Abdullah hayranları güzel oyuncunun diziye geri dönmesi için yorumlarla kanal yönetimine seslendiler.

Madem Safiye'nin annesi ölü olmasına rağmen Sürekli Safiye'nin hayaline giriyor ve hemen hemen çoğu bölümde olabiliyor böyle bir dizide İnci'de sürekli Han'ın hayaline girerek dizide yer almaya devam edebilir diyen hayranlar kanala baskı kurmaya başladılar.

Ancak Farah Zeynep Abdullah'ın kesin olarak TRT dizisinden ayrıldığı ve bir daha diziye geri dönmeyeceği bildirildi.

Söz konusu durumun yaşanmasının mümkün olmayacağını da belirten medya kulisleri sadece bir istekten ibaret yanıtını verdiler.

BERGEN'İ OYNAYACAK

Öte yandan Farah Zeynep Abdullah yeni film projesiyle seyirci karşısında olacak.

Onedio tarafından paylaşılan habere göre: 1989 yılında eski eşi tarafından öldürülen ünlü şarkıcı Bergen'in hayatı filme konu oluyor. Filmde Bergen'i canlandıracak kişi Farah Zeynep Abdullah olurken katilini canlandıracak isim merak ediliyordu. Sonunda o isim belli oldu ve Bergen'in katilini Erdal Beşikçioğlu'nun canlandıracağı öğrenildi...

Farah Zeynep Abdullah etkili bir film projesiyle seyirci karşısına geri dönerken ufukta henüz yeni bir dizi projesi bulunmuyor.

Anlaşılan şimdilik onu sevenler Masumlar Apartmanı dizisinin tekrar bölümleri ve Han'ın geçmişi hatırlamasıyla ekranda görmeye devam edecek.

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesi elde eden Farah Zeynep Abdullah'ın tekrar ekrana döneceği günü sevenleri iple çekiyor.