Ezgi Mola Hakkında Edepsiz İddia! Ortalık Fena Karıştı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncularından Oktay Kaynarca'dan sonra şimdi de TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola hakkında çirkin bir iddia ortaya atıldı.

Ezgi Mola Hakkında Edepsiz İddia! Ortalık Fena Karıştı
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2021 01:26

Gün geçmiyor ki yalan bir haber piyasaya servis edilmesin. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapmasıyla setlere veda eden Oktay Kaynarca'nın Masumlar Apartmanı dizisine geçtiği iddia edilmişti. Ancak bu iddianın doğru olmadığını bizzat Oktay Kaynarca duyurdu. Şimdi ise Masumlar Apartmanı dizisinden Ezgi Mola hakkında tuhaf bir iddiayı gündeme getirdiler.

Son dönemde yalan üretim merkezi haline gelen haber siteleri Ezgi Mola hakkında edepsiz bir iddiayı ortaya attılar.

İddialara göre arkadaşlarıyla kahve içmekten dönen Ezgi Mola'nın oturduğu binanın asansöründe bacağı kopmuş. Ortaya atılan bu iddia Ezgi Mola'nın hayranlarını derin üzüntüye boğarken onu sevenler adeta yıkıldılar.

Üstelik künyesi belli olmayan haber sitelerinin haricinde Ezgi Mola hakkındaki bu skandal haberi büyük gazete siteleri de manşetten servis etti.

Rezaletin giderek tırmanması üzerine sanatçı Ezgi Mola sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Sol Meydan haber sitesinin de geçtiği habere göre Ezgi Mola durumunun gayet iyi olduğunu belirterek hakkındaki çıkan haberlerin tamamen asılsız olduğunu belirtti.

Ezgi Mola'nın ınstagram üzerinden yaptığı paylaşıma çok sayıda hayranının destek yağdırdığı görüldü.

İşte Ezgi Mola'nın hakkındaki çirkin iddialara ilişkin vermiş olduğu o cevap!

ezgi-mola.png

Kaynak: Solmeydan.com