Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Gözlerden Kaçmayan Detay..

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde gözlerden kaçmayan Azra gerçeği.. Gökçe Bahadır ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı FOX TV dizisinde şaşırtan ayrıntı..

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Gözlerden Kaçmayan Detay..
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2021 17:50

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 4.yeni bölümüyle ekrandaydı. Dizideki Gökçe Bahadır'ın hayat verdiği Azra karakteri başarılı bir avukat.

Hiç bir şeyin üstünü örtmeyen dürüst bir avukat. Sumru Yavrucuk'un hayat verdiği Çolpan Cevher karakteri ise kirli ilişkileriyle bilinen bir avukat. Ve Azra'nın da annesi..

Aralarındaki gerilim öylesine büyük ki Azra annesinin kirli ilişkilerine dayanamayarak onun şirketinde çalışmayı bile bıraktı.

Sonrasında arkadaşı Yıldırım'ın babasına ait hukuk bürosunda çalışmaya başladı.

Azra karakterini ilk 3 bölümde taviz vermez bir hukuk insanı olarak izlemiştik. Ancak 4.bölümde işler değişti.

Annesinin yıllar önce bir gazeteye haksız yere tebdir kararı koydurmasını öğrenmesine rağmen annesine yardım etti.

Üstelik Yıldırım'ın da desteğini alarak. Annesine barodan bile atılabilirsin diyen Azra bu durum karşısında Annesinin tavırlarına sessiz kalmayı tercih etti.

1 Gün öncede annesinin babasını haksız bir şekilde yıllarca sakladığı ortaya çıkmıştı. Annesinin bu kadar kötü bir kişiliği olmasına rağmen herkese dürüstlük taslayan Azra karakterinin böylesi bir oyunun içerisinde olması seyirciyi çok kızdırdı.

Herkese nasılsa öyle olması gerekir diyen seyirciler senaristlere çok kızdılar. Tedbir kararını gizleten diğer sunucu ise anneniz olmasaydı yine bunları benimle konuşur muydunuz diyerek Azra'ya unutamayacağı bir ders verdi.

Öte yandan dizideki Güneş Cevher karakterinin zırvalıkları da isyan ettirdi. Evlilik teklifini önce kabul eden sonrasında da vazgeçip kafesindeki beleşçi diye tabir ettiği bir adamla öpüşmesi bu kadarına da yuh artık dedirtti.

Azra'nın eşi Sergen'in rezillikleri ise seyirciyi ekran başında çileden çıkardı. Saklı oda skandalında adı geçen Sergen paçayı yırtmak için arabasını bile satmaya çalışsa da rezaletten kurtulamadı.

Bir yandan iyi aile babası görüntüsü verip çocuklarıyla bile çocuk olup oyunlar oynayan Sergen bir yandan da alkolik ve kendini bilmez uğursuzun teki...

4 bölümdür reytingleri oldukça iyi giden dizide kadına şiddet ve aldatma konusunun diğer bölümlerde de işlenmesi bekleniyor. Bir uyarlama dizisi olan Evlilik hakkında her şey dizisi Türkiye'de de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Her Salı Akşam 20.00'da FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.