Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Evrim Doğan Bombası! Kaç Bölüm Oynayacak?

FOX TV ekranında yayınlanan Gökçe Bahadır'ın başrollerindeki sevilen diziye ünlü oyuncu Evrim Doğan'da dahil oldu. Birsen Altuntaş'ın aktardıklarına göre Evrim Doğan'ın dizide konuk oyuncu olarak yer alacağı öğrenildi.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Evrim Doğan Bombası! Kaç Bölüm Oynayacak?
Yayınlanma Tarihi : 01 Şubat 2022 18:48

FOX TV ekranında yayınlanan Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.

MF Yapım'ın 'The Split' dizisinden uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölümünden bu yana, hikayesi ve oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görüyor. Başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya'nın paylaştığı dizi hikayesine zaman zaman yeni karakterler dahil oluyor. Son olarak Serkan Altunorak'ın dahil olduğu diziye Evrim Doğan'ın dahil olduğu duyuruldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; farklı konuk oyuncular ve hikayeleri ile büyük beğeni toplayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Evrim Doğan konuk oyuncu olarak dahil oldu. Henüz karakteri hakkında bir bilgi paylaşılmayan Evrim Doğan'ın kaç bölüm dizide yer alacağı da bilinmiyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde karşımıza çıkacak başarılı oyuncunun performansını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Evrim Doğan Kimdir?

5 Eylül 1977 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Evrim Doğan, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun oldu.

2004 yılında Show TV ekranında yayınlanan Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı Pelin karakteri ile televizyon dünyasına adım atan Doğan, Arka Sıradakiler, Şubat, Gülümse Yeter, Bizim Hikaye, Kadın, Kardeş Çocukları ve Sen Çal Kapımı gibi başarılı dizilerde yer aldı.