Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Çöküş! Reytingler Eridi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin reytinglerinde büyük düşüş yaşanıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Çöküş! Reytingler Eridi
Yayınlanma Tarihi : 30 Aralık 2021 20:27

FOX TV ekranında yayınlanan, başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sarp Akkaya'nın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey sezonun en iyi çıkış yakalayan dizilerinin arasına girmişti. Ancak son haftalarda reytingler düşüşe geçti.

TRT1'in Masumlar Apartmanı ve ATV'nin Destan dizisi gibi güçlü rakiplerinin yayınlandığı gün ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey, önceki hafta başrol oyuncusu Gökçe Bahadır'ın koronavirüse yakalanması sonucu yayınlanmamıştı.

Zorunlu aradan önce reyting sonuçları ortalamanın üstünde gelen dizinin 28 Aralık Salı akşamı yayınlanan bölümü reytinglerde çakıldı. Reytinglerde yaşanan düşüş özellikle tüm kişiler kategorisine yansıdı.

Evlilik Hakkında Her Şey Seyirci Kaybediyor

Sezona evliliklerin iç yüzünü ve boşanma sürecinde yaşananları anlatma iddiası ile gelen Evlilik Hakkında Her Şey, son bölümlerde ana karakterlerin hayatlarına odaklanır oldu. Haliyle bu da seyircinin diziden bir bir kopmasına neden oldu. İzleyiciler arasında yaşanan bu çözülme reyting sonuçlarının da özeti gibi oldu.

Tüm Kişiler Kategorisi Sinyal Verdi

Geçtiğimiz Salı akşamı 14. bölümü ile ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey, tüm kişiler kategorisinde günü 7. sırada tamamladı. AB'de günü 3. tamamlayan dizi, ABC1 kategorisinde ise 5. sırada tamamladı.

AB ve ABC1 kategorisinde ortalamanın üstünde kalan dizinin, tüm kişiler kategorisinde günü 7. sırada tamamlaması gidişatını olumsuz etkileyebilir.

Kaynak: televizyongazetesi.com