Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Finale Koşuyor! Reytingler Düşüşte...

FOX TV ekranında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yayınlanan son bölümü resmen finalin yaklaştığını gözler önüne serdi.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Finale Koşuyor! Reytingler Düşüşte...
Yayınlanma Tarihi : 23 Şubat 2022 19:44

FOX TV ekranında yayınlanan, 'The Split' dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey, reyting kaybetmeye devam ediyor. Dizinin finali ise çok yakın.

Sezon başında FOX TV ekranında yayın hayatına başlayan Evlilik Hakkında Her Şey, reyting rekorları kırmasa da oldukça iyi giden bir diziydi. Ancak son haftalarda karşısına çıkan güçlü rakipleri ve hikayede yaşanan bazı değişikler reytinglerin gerilemesine neden oldu.

Reyting Sıralamasında Dibi Gördü

Dizide yaşanacağı iddia edilen zaman atlaması nedeniyle başrol oyuncusu Yiğit Kirazcı'nın veda haberinin ardından bir diğer başrol oyuncusu olan Sarp Akkaya'nın da hikayeden ayrılacağı ortaya çıktı. Yaşanacak iki ayrılığın yeri, diziye yeni dahil olacak Barış Kılıç ile doldurulacak. Ancak yaşanacak değişimler, Azra ile Yıldırım'ın aşkı seyirci tarafından bu kadar çok beğenilirken, dizinin kendi kendini bitireceği yönünde yorumlandı. Diziden yaşanan bir bir kopuşlar ve hikayenin baştaki heyecanını kaybetmesi dün yayınlanan 20. bölüm reytinglerine de yansıdı.

t25-evlilik-hakkinda-her-sey-937.webp

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; son haftalarda giderek reytinglerde gerileyen Evlilik Hakkında Her Şey, dün yayınlanan 20. bölümüyle tüm izleyicilerde 14., AB'de 4., ABC1'de ise 10. sırada günü tamamladı.

Hikayede yaşanacak zaman atlamasının şimdilik dizinin reytinglerini nasıl etkileyeceği bilinmiyor Yaşanacak değişimin dizinin reytinglerini yükseltmesini umut ediyoruz.

Kaynak: televizyongazetesi.com