Evlilik Hakkında Her Şey adlı FOX dizisinden büyük değişiklik!

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Evlilik Hakkında Her şey dizisi için beklenmedik gelişme. Dizi dünyaya açılıyor

Evlilik Hakkında Her Şey adlı FOX dizisinden büyük değişiklik!
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2021 17:45

Türk dizileri özellikle balkanlar ve Avrupa ülkelerinin yanı sıra Arap ülkelerinde çok fazla ilgi görüyor. Türkiye'de büyük bir hayran kitlesi elde eden diziler yurt dışına açılmasıyla birlikte adeta fırtınalar estiriyorlar.

Televizyon gazetesi tarafından duyurulan bir habere göre bir Türk dizisi daha yurt dışına açılıyor. O dizi FOX TV ekranında yayınlanan bir dizi oldu..


Edinilen bilgiye göre başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk gibi başarılı ve iddialı isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Dizinin İngilizce ismi de All About Marriage olacak.

Yaklaşık üç - dört bölümdür Salı akşamları Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Evlilik Hakkında Her Şey, daha henüz ekranda üç bölümü yayınlanmasına rağmen reytinglerde büyük başarı elde etti. Ve Başarı grafiğini yükselten dizinin bu durumu yurt dışına açılmasını da sağlamış oldu.

Öte yandan FOX TV'nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’in şu an hangi ülkelerde yayınlanacağı da henüz belli değil. Ancak özellikle Latin ülkeleri büyük ilgi gösterecek görünüyor. Balkan ülkelerinden Kuzey Makedonya'nın da diziyi alması bekleniyor. Ülkede çok sayıda Türk dizisi yayınlanıyor

Evlilik Hakkında Her şey FOX TV ekranında yayınlanan Son derece etkileyici bir hikayeye sahip bir dizi, dizide boşanmalar ve evliliklerin iç yüzüne yönelik olarak önemli bilgiler yer alıyor. Ayrıca Dizi özellikle kadın izleyiciler tarafından daha çok takip ediliyor.

BBC yapımı olan The Split dizisinden uyarlanan dizi, evliliklerin iç yüzü ve boşanmaların perde arkasını da seyirciye anlatıyor. Dizide Azra karakteri ile yeniden ekranlara dönüş yapan Gökçe Bahadır, idealist bir avukat olarak karşımıza çıkıyor. Dizideki eşi ise Sarp Akkaya. Gökçe Bahadır'ın canlandırdığı Azra karakterine sürekli eşi yalan söylüyor ve aldatıyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Azra'nın da eşinden ayrılacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan Azra karakteri kadar etkili bir diğer karakterde Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı.. Başarılı oyuncu dizide Avukat Azra'nın çalışma arkadaşı ve eski sevgilisi. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Azra'nın boşandıktan sonra Yıldırım ile yakınlaşması bekleniyor..

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

120 dakikalık bölümlerden oluşan Evlilik hakkında her şey dizisinin İstanbul'da çekildiği öğrenildi.

İlgili Haberler