Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinden Kanal D ve TRT1'e rakip Yeni Dizi

atv ekranlarında yayınlanarak sonrasında da final yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekibinden Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı ve TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisine karşın rakip bir dizi geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinden Kanal D ve TRT1'e rakip Yeni Dizi
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2021 23:29

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranlarını sevindirecek yeni dizi projesi için düğmeye basıldı. Yakında Star TV ekranında yayınlanacak olan Benim Hayatım dizisinden ayrıntılar belli oldu.

ATV'de tam 6 sezon boyunca ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7.sezonuyla final yapmıştı. 200.bölümü atv ekrana getirmedi. ATV ve yapım şirketi arasındaki anlaşmazlık çözüme kavuşmadı.

Dizinin akıbeti ise henüz belli değil. Oktay Kaynarca bir veda açıklaması yaparak dizinin hayranlarına veda etti. Muhtemelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz artık ekrana gelmeyecek.

Aynı ekipten başka bir dizi daha ekrana gelecek.

Televizyon gazetesi tarafından derlenen habere göre Star TV ekranlarında yayınlanacak yeni bir dizi ekrana geliyor.

Üstelik bu dizi Teşkilat ve Yargı dizilerine rakip olacak. Star TV'de yayınlanacak yeni dizinin Kanal D ve TRT1 açısından zorlayıcı olup olmayacağı bilinmiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcısı ve senaristi Bahadır Özdener tarafından yayınlanacak dizinin adı ise Benim Hayatım..

Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yönetmeni Onur Tan, Benim Hayatım’ı da eline aldı ve tüm süreçleri artık o yönetiyor…

Star TV de yayınlanacak olan bu dizinin Teşkilat ve Yargı dizileri karşısında nasıl bir performans sergileyeceği çok merak ediliyor.

DİZİNİN HİKAYESİNDE NELER YAŞANACAK?

Dizinin başrollerinde Genco Özak ve Nilsu Berfin Aktaş yer alacak. Dizide tüm zorluklara rağmen ailesiyle hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul'a göç etmiş olan bir kızın hikayesine yer verilecek.

Dizinin kadrosunda Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş gibi önemli oyuncular da rol alacak. Dizinin hikayesi ve kadrosu göz kamaştırırken Yargı dizisi karşısında nasıl bir performans sergileyeceğini ilk bölüm sonrasında görmüş olacağız.