Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine ATV'den yeni dizi

ATV yönetimi 7.sezonda seyirciye büyük bir şok yaşatarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine final yaptırdı. Yaşanan bu kriz sonrası ATV yeni diziyi devreye alıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine ATV'den yeni dizi
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2021 09:34

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekibiyle ATV arasındaki kriz dizinin final yapmasına neden oldu. Oyuncular tek tek veda paylaşımları yaptı. Artık Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanmayacak.

ATV bu boşluğu doldurmak için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranlarına yeni bir diziyi hediye etmeye hazırlanıyor.

Televizyon gazetesinin derlediği habere göre 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi kadar etkili olması beklenen dizinin Yalnız Kurt dizisi olduğu öğrenildi.

Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek projelerinin arkasında olan Osman Sınav projenin başında yer alıyor


ATV 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin boşluğunu bu diziyle dolduracak...

Dizinin Salı veya Pazar günü yayınlanabileceği düşünülüyor.

Dizinin kadrosunda Cihan Ünal, Kürşat Alnıaçık, Polat Bilgin, Damla Colbay ve Murat Han gibi usta isimlerde var... Yalnız Kurt dizisi için gelecek hafta sete çıkılacak. Ve bu ayın sonunda da muhtemelen dizi ekranda olacak..

Dizinin bol aksiyon dolu sahneler içereceği de konuşuluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranlarının bu diziyi ilgiyle takip edeceği düşünülüyor. Öte yandan Yalnız Kurt dizisinin yeni Kurtlar Vadisi dizisi olduğu da konuşuluyor.

Yalnız Kurt dizisine oyuncu seçiminin hala devam ettiği öğrenilirken iyi performans sergileyecek kadın karakterlerin de dizide yer alması bekleniyor.