Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi İçin Alınan Son Karar Açıklandı

ATV ekranlarında 7. sezonuyla ekrana gelmesi beklenen ancak 200. bölümde yaşanan sorunlar nedeniyle yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin akıbeti belli oldu. Diziyle ilgili karar oyunculara bildirildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi İçin Alınan Son Karar Açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 20:40

ATV ekranlarında 6 sezon boyunca fırtınalar estiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezona büyük bir tanıtım ve gösterim ile hazırlanıyordu. Ancak kanal ve dizi ekibi arasından yaşanan krizi her şeyi değiştirdi.

ATV'nin uzun soluklu aksiyon dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonu ile ekrana gelmesi planlanıyordu ancak kanal, yapımcı ve dizi ekibi üçlemesinde yaşanan kriz gündeme bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz haftalarda 7. sezonun ilk bölümü yani 200. bölümüyle yayınlanması beklenen dizi, yaşanan krizlerden oldukça fazla etkilendi. Beklenen gününde yayınlanmayan dizi, ATV ve prodüksiyon şirketinin anlaşıp anlaşamamasına bağlı olarak yayınlanacaktı. Ancak dizinin akıbeti ile ilgili alınan karar oyuncularına duyuruldu.

Geçtiğimiz Pazar günü dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ve yönetmen Onur Tan veda açıklaması yaptı. Dizinin başından bu yanan başrol oyunculuğunu üstenen Kaynarca'nın açıklamasının ardından gözler ATV'ye ve dizi ekibine çevrilmişti.

Dizinin Akıbeti Belli Oldu

TV100'ün haberine göre; ATV, oyuncuları tek tek arayıp dizinin bittiğini ve artık serbest olduklarını dile getirmiş. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 7. sezonu için anlaşılan yeni 22 oyuncuya ise 200. bölümün ödemesi yapılmış ve sözleşmeler geri alınmış.

Dizinin 200. bölümü dizi ekibinin kasasında bulunuyor. Akıllara gelen ve merakla beklenen sorunun cevabı ise henüz yanıt alamadı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başka bir kabala geçme ihtimali var mı? Hep birlikte gündemi takip edip göreceğiz.

Kaynak: TV100 - Objektif Port